Nesimtirea din ROMANIA

Aici stafful Minecraft Romania vor afisa diverse anunturi.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 3721
Registered for: 12 years 10 months
12
Status: I am sorry, but I cannot be friends with a goddess, because I have signed a contract with a devil.
Cont Premium: RazvanTheKing

Re: Nesimtirea din ROMANIA Post by LeonardoDaVinci »

Nu vreau sa comentez situatiile astea.Sugerez sa dati T.C la topic,nu faceti decat sai enervati,stimulati sa va f**e la cap si mai mult.Sunt sigur ca daca cineva de la ei din comunitate vede acest post,o sa posteze acolo niste minciuni,fara dovezi sau si acelea false care ne acuza pe noi.Ma rog.
Even now, I still remember the white of the snow of that day
I will never forget the warmth of the lips I first kissed
I still love you.

Image

Nu raspund la PM-uri. Nu ajut pe privat. Nu sunt sociabil. Nu ma mai puneti la respect, nu-l merit.
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 1179
Registered for: 12 years 6 months
12
Status: Omul cu serverele.
Location: sub papuc.
Contact:

Re: Nesimtirea din ROMANIA Post by Giuseppe »

Image

Poftim Mafios, acest baiat ar merita un ban pe toate serverele din comunitate. Totul s-a petrecut acum 5 minute la mine pe server.
Respect mie, omul oamenilor şi comunităţii minecraft-romania.com.
Vrei să ai propriul tău server de Minecraft ? Vrei sa fie online 24/24 şi nu ai unde să-l ţii ? Vrei să fie gata configurat ? Citeşte aici!
Îţi punem la dispoziţie 3 servere de Minecraft unde te poţi distra fără limite. Citeşte aici!
skill +1
skill +1
Status: Offline
Posts: 62
Registered for: 12 years 9 months
12

Re: Nesimtirea din ROMANIA Post by tobemiz »

cat de ratati pot fii niste copii ....eu am jucat pe serverul lor si nu am putut sta mai mult de 2 minute pentru ca este plin de retardati!
Image
skill +4
skill +4
Status: Offline
Posts: 278
Registered for: 12 years 10 months
12
Contact:

Re: Nesimtirea din ROMANIA Post by SCORPIONE »

Nu mai dati vina pe tarisoara noastra Romania pentru totii "desteptii" si retardatii mintal pe care ii gasiti pe diferite servere. Nu e vina lor ca s-au nascut prematur sau cu malformatii pe craniu (vroiam sa spun pe creer , dar am realizat dupa 3 secunde ca e lipsa pentru ei) .
Cat despre b-zone , ii credeam mai destepti ca , curca din ograda bunicii dar vad ca s-au coborat sub mintea "curcii".
skill +1
skill +1
Status: Offline
Posts: 56
Registered for: 12 years 4 months
12

Re: Nesimtirea din ROMANIA Post by EpicalFear »

Cei de la b-zone stiu sa faca doar lucruri negative , dau teapa cu hostul , floodeaza servere etc... sper ca pana la urma sa le-o plateasca cineva cu aceiasi moneda pentru ca asta merita
Image

Image
Respecta si vei fii respectat :)
Daca ai nevoie de ceva pe server scrie /tell EpicalFear si de ce ai nevoie , va ajut cu cea mai mare placere


Image
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 6
Registered for: 12 years 4 months
12

Re: Nesimtirea din ROMANIA Post by TehRussian »

praf .... praf... ff praf
Last edited by Giuseppe on 10 Jan 2012, 12:46, edited 1 time in total.
Reason: Warn, post-hunt!
ImageImage
skill +1
skill +1
Status: Offline
Posts: 56
Registered for: 12 years 4 months
12

Re: Nesimtirea din ROMANIA Post by EpicalFear »

Ma intreb cat timp o sa mai faca rau la servere cei de la b-zone..
Image

Image
Respecta si vei fii respectat :)
Daca ai nevoie de ceva pe server scrie /tell EpicalFear si de ce ai nevoie , va ajut cu cea mai mare placere


Image
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 3
Registered for: 12 years 4 months
12

Re: Nesimtirea din ROMANIA Post by JustMed »

N-am avut timp sa citesc toate posturile in schimb m-am uitat peste log-urile postate de tine, voi incerca sa aflu cine floodeaza serverul si il voi opri, imi pare rau pentru cele intamplate, nu stiam ca cineva de pe b-zone face asta.
Image
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Anunturi administrative”