A&N - Vesti 1.9

Stiri si informatii despre Minecraft si despre echipa Mojang.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill +2
skill +2
Status: Offline
Posts: 118
Registered for: 12 years 9 months
12
Location: Germania(DeutschLand)
Contact:

A&N - Vesti 1.9 Post by FulguleT »

Image
Jeb a fost discutat potiuni destul de un pic in ultima vreme - se părea că în primele stadii de planificare, care potiuni ar fi produsă cu ajutorul unui cazan. Cu toate acestea, comentariile recente sugereaza ca cazanul este înlocuită cu un stand bere (data vazut mai sus).

În plus, - Notch puternic aluzie la un sistem de încântare viitoare, complet cu o masă încântătoare sau obiect similar (data vazut de mai jos). În timp ce el a confirmat că aceasta ar costa puncte de experienţă, au un sistem 3-tier şi să fie "complet aleatoare", orice alte informaţii referitoare la subiectul a fost oarecum criptice.

Cu toate recente monstru, postul şi completări biom la joc, un lucru este cert - 1.9 va fi o caracteristică-ambalate de presă!
Image
Image
Last edited by Cybernetyk. on 05 Jul 2013, 20:37, edited 1 time in total.
Reason: Titlu editat!
Nu stiu sa ma semnez :-? oare cum ma intitulez?
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 21
Registered for: 12 years 7 months
12
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Potiuni Posibile,Vrajitorii Interesante (Versiunea 1.9) Post by MikeMCRO »

Acestea se gasesc in 1.9 Prerelease.
Din cate tin minte ca sa faci o potiune de putere trebuie mai intai sa umplii sticlele alea cu apa, dupa aia le pui pe brew stand sau cum se numeste, mai intai pui Nether Wart (o sa creeze o potiune fara efect), dupa aia adaugati blaze powder
MikeMCRO - Un simplu jucator de Minecraft

Image
Image
Skype: smiley9036
Steam ID: SnowmanMC
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 931
Registered for: 12 years 10 months
12

Re: Potiuni Posibile,Vrajitorii Interesante (Versiunea 1.9) Post by Stunt3r »

Am auzit si eu de acest lucru.. Minecraft-ul va fi foarte tare dupa 1.9 update ... :) No-Comment !
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Anunturi & noutati”