SCHIMBARE !

Ai o sugestie care crezi ca ar trebuii aplicata pe forum? Te rugam sa faci un topic aici.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 1857
Registered for: 12 years 2 months
12
Status: Jucator de CS:GO si MINECRAFT.
Cont Premium: Haerex
Location: Bucharest
Contact:

Re: SCHIMBARE ! Post by R3Cyrax »

Cu placere :)) pe maf nu l-am mai văzut de vreo 50 de zile
Fost Moderator
Fost Moderator
User avatar
Status: Offline
Posts: 2019
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Planet Earth
Contact:

Re: SCHIMBARE ! Post by TyreXel »

zZaNdreireborn wrote:
TyreXel wrote:Nimeni nu stie ce-i cu Mafios, nici nu se stie daca comunitatea va mai activa.. in ritmul asta.

Momentan doar forum-ul si vad ca si server-ul de TS mai functioneaza.

Oricum Mafios era mereu pe ideea ca "forum-ul e baza, serverele sunt secundare".
Sa ne amintim ce am spus eu acum foarte mult timp cand am vorbit Tyrexel, poate acum imi vei da dreptate *cough*

Apreciez Cyrax ca mi-ai sters acel topic in care toti membrii staff-ului si-au dat cu parerea, ati iesit voi prost si stergeti ceva ce-i adevarat nu? Unii membrii din staff au primit remove pentru ca si-au spus parerea, si erau de acord cu mine. Respect frate, asa se face :)

Sincer va spun, ma simt foarte bine cand vad ca ceea ce am spus eu s-a adeverit. Daca nu imi faceati voi un inceput asa de 'greu' pentru comunitate, acum eram la alt nivel. Felicitari pentru cei 4 ani de activitate, cu Mafios s-au dus de rapa :))
Ti-ai facut cont special sa-mi zici asta ? :)) Ce dragut din partea ta, uite ce grijuliu este :ymhug:. Pacat ca nu s-a intamplat cat inca mai activam eu =))), desi cred ca nu s-ar fi intamplat.


Bai, cam asa sta treaba cu comunitatile, nu multe o duc pana la final, prima data s-a dus minecraftormania.ro, acum noi, cine stie cand urmati si voi.. nothing lasts forever, numai daca iti propui sa lucrezi toata viata la asa ceva.
Mi-a facut placere sa fiu Administrator pe aceasta comunitate, dar nu mai pot activa, deoarece incep un nou capitol din viata care este mult mai important. Succes la toti si la toate, mi-a facut cea mai mare placere.

Image

Nick in game: radicalTERRA

"Nothing is real, everything is permitted."

[spoiler=Expand]Image

Image[url=steam://friends/add/76561198018875447]Image[/url]

[/spoiler]
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 9
Registered for: 9 years 4 months
9

Re: SCHIMBARE ! Post by zZaNdreireborn »

Nu mi-am facut cont sa-ti spun asta Tyrexel, contul era facut de ceva timp, si a mai fost un topic cu multe posturi, dar Cyrax l-a sters (dupa cum a spus si el mai sus). minecraft-romania.com nu s-a desfiintat din cauza dezinteresului, au fost probleme mai mari pe care le-a avut radunebunu, pentru ca, dupa cum aparent nu stii, el vindea conturi originale de minecraft prin SMS, si cei de la mojang nu au fost de acord cu asta cand au vazut ca incepe sa prinda amploare.

Ai dreptate, nimic nu dureaza forever daca NU iti dai interesul... atata timp cat arati un mediu interes comunitatii, te asigur eu ca o sa aiba o viata lunga.. nu stiu cand 'urmez' eu, dar sigur nu in viitorul apropiat, si activitatea (mai ales de pe SERVERE) spune asta, si nu poti nega nici macar tu.

Revin la ceea ce am spus initial, acum 2 ani v-am spus ca Mafios isi bate ciucurasul de voi si ca o sa va duca de rapa.... oh well, uite-ne astazi aici... spuneti-mi ca nu este asa! :)
Fost Moderator
Fost Moderator
User avatar
Status: Offline
Posts: 2019
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Planet Earth
Contact:

Re: SCHIMBARE ! Post by TyreXel »

zZaNdreireborn wrote:Nu mi-am facut cont sa-ti spun asta Tyrexel, contul era facut de ceva timp, si a mai fost un topic cu multe posturi, dar Cyrax l-a sters (dupa cum a spus si el mai sus). minecraft-romania.com nu s-a desfiintat din cauza dezinteresului, au fost probleme mai mari pe care le-a avut radunebunu, pentru ca, dupa cum aparent nu stii, el vindea conturi originale de minecraft prin SMS, si cei de la mojang nu au fost de acord cu asta cand au vazut ca incepe sa prinda amploare.

Ai dreptate, nimic nu dureaza forever daca NU iti dai interesul... atata timp cat arati un mediu interes comunitatii, te asigur eu ca o sa aiba o viata lunga.. nu stiu cand 'urmez' eu, dar sigur nu in viitorul apropiat, si activitatea (mai ales de pe SERVERE) spune asta, si nu poti nega nici macar tu.

Revin la ceea ce am spus initial, acum 2 ani v-am spus ca Mafios isi bate ciucurasul de voi si ca o sa va duca de rapa.... oh well, uite-ne astazi aici... spuneti-mi ca nu este asa! :)
Las' ca incepi tu facultatea, nu mai ai mult :)), daca ai in gand sa faci.
Mi-a facut placere sa fiu Administrator pe aceasta comunitate, dar nu mai pot activa, deoarece incep un nou capitol din viata care este mult mai important. Succes la toti si la toate, mi-a facut cea mai mare placere.

Image

Nick in game: radicalTERRA

"Nothing is real, everything is permitted."

[spoiler=Expand]Image

Image[url=steam://friends/add/76561198018875447]Image[/url]

[/spoiler]
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 9
Registered for: 9 years 4 months
9

Re: SCHIMBARE ! Post by zZaNdreireborn »

Daca m-ai fi cunoscut mai bine ai fi stiut ca timpul meu liber este la minim. Nu o sa fie nicio diferenta cand o sa intru la facultate, ba chiar o sa fie mai bine pentru ca n-o sa trebuiasca sa frecventez zilnic.

P.S: Nu stiu cum sa-ti spun da' MAFIOS este rebel si, dupa cum spusese el acum mult timp, 'a abandonat special scoala ca sa se poata ocupa de comunitate'.... grats, i-a reusit! :D
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 19
Registered for: 9 years 3 months
9
Location: Timisoara

Re: SCHIMBARE ! Post by MihaiRO »

zZandrei <3 sper ca esti chiar tu , aici ai foarte mare dreptate :) Felicitari pt live-ul din seara asta , acum tu ai norc ca ai canalul de youtube , si iti vin membri de acolo.
Mafios sa lasat din cate vad , treaba lui , eu zic sa ne mutam toti pe .ro , acolo e ceva epic <3
GG
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1087
Registered for: 11 years 6 months
11
Cont Premium: xConstructboy99
Location: Bucuresti
Contact:

Re: SCHIMBARE ! Post by xConstructB »

" Pentru fiecare din noi care reuseste, exista cineva care ne-a aratat calea. "


Cred ca asta se potriveste perfect, daca nu v-ati prins, asta e.
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 9
Registered for: 9 years 4 months
9

Re: SCHIMBARE ! Post by zZaNdreireborn »

Ye, Mafios mi-a aratat calea, you are right.
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 418
Registered for: 10 years
10
Status: Lucerna fie cu tine!
Cont Premium: Undercarter3
Location: Acasa
Contact:

Re: SCHIMBARE ! Post by Lucky41 »

R3Cyrax wrote:Cu placere :)) pe maf nu l-am mai văzut de vreo 50 de zile
Pai si cine plateste hostul de la forum? :))
Image
___Image____
- Îi respect pe :
1.Mafios_X
2.Popaia
3.Stop_Me
4.Love_Durex
5.Cheshire
6.Alex_BZ
7.Colo
8.MrCreeper
9.Scorpio
10.WoophRadu
Si pe ceilalti
______________________________________
Image
______________________________________
Image[url=steam://friends/add/76561198032886541]Image[/url]
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 8
Registered for: 9 years 4 months
9
Cont Premium: og_killer
Location: Giurgiu

Re: SCHIMBARE ! Post by Wish »

Hostul nu se plateste din luna in luna, in caz ca nu stiai.

zZ dute baiete pe comunitatea ta, ca vad ca te cam f**e grija de noi. Fa o facultate, lasa comunitatile, ca nu o sa stai cu o comunitate pana mori.

A da si MihaiRO, pana acum erai cu "hai sa reinviem comunitatea", acum arati ca esti un copil de vreo 10 ani cu 2 fete. Astai de la .ro nu au avut in viata lor 5 servere pe HOST PROPRIU cum a avut MC-RO.COM, asa ca nu prea stiu ce sa mai zic acum.
Pana acum am activat ca The_Wish, dar am uitat parola contului si nu il mai pot recupera.
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Sugestii pentru viitor”