SCHIMBARE !

Ai o sugestie care crezi ca ar trebuii aplicata pe forum? Te rugam sa faci un topic aici.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1393
Registered for: 10 years 8 months
10
Status: : D
Cont Premium: markhabib2012
Location: Bucuresti

Re: SCHIMBARE ! Post by Andu13 »

Normal,tin minte ca erai destul de activ si deodata pac te-ai lasat de comunitate...ce vremuri...pe atunci eram Gameoholic...
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 8
Registered for: 9 years 4 months
9
Cont Premium: og_killer
Location: Giurgiu

Re: SCHIMBARE ! Post by Wish »

Respect, moderator care face off-topic ! Frumos.
Pana acum am activat ca The_Wish, dar am uitat parola contului si nu il mai pot recupera.
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 19
Registered for: 9 years 3 months
9
Location: Timisoara

Re: SCHIMBARE ! Post by MihaiRO »

Nu mai conteaza daca faci off-topic , niciun administrator nu mai poate activa.
Comunitatea in momentul asta e moarta , pana nu se da un update general..tot degeaba.
Andu , am uitat parola si de aia.
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 19
Registered for: 9 years 3 months
9
Location: Timisoara

Re: SCHIMBARE ! Post by MihaiRO »

Scuzati pentru Dobule-post , sper ca nu voi lua warn . Rog toti membri acestei comunitati(care au mai ramas) , sa spameze pe Cyrax , el e singurul care poate da de Mafios , pe skype pe mess prin PM spamati-l pana vede va rog eu , nu vreau sa se inchida aceasta comunitate , din momement ce vad ca se da un UPDATE general , voi activa , si voi raspunde la cereri de plugine.
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1393
Registered for: 10 years 8 months
10
Status: : D
Cont Premium: markhabib2012
Location: Bucuresti

Re: SCHIMBARE ! Post by Andu13 »

Vai Wish ce sa zic...
Mihai,de data aceasta nu vei primi warn,dar data viitoare daca se mai intampla stii ce te paste...
In alta ordine de idei,degreaba il spamam pe Cyrax daca Mafios nu raspunde la nimic.
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 19
Registered for: 9 years 3 months
9
Location: Timisoara

Re: SCHIMBARE ! Post by MihaiRO »

Ma gandeam ca Cyrax are si el numarul de telefon a lui Mafios , sau nu stiu alta cale de comunicare.
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 1857
Registered for: 12 years 2 months
12
Status: Jucator de CS:GO si MINECRAFT.
Cont Premium: Haerex
Location: Bucharest
Contact:

Re: SCHIMBARE ! Post by R3Cyrax »

1. Nu putem baga IPB, pentru ca ala trebuie cumparat. Acestele lucruri trebuie facute legal.
2. Nu cred ca are rost un RESTART la forum sau punct si de la capat.
3. Propunerea cu serverele am avut-o eu de mai mult timp. Eu cu asta as fi de acord, dar ....
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 19
Registered for: 9 years 3 months
9
Location: Timisoara

Re: SCHIMBARE ! Post by MihaiRO »

Atunci nu stii ce sa mai zic..cei de la .ro ne-au intrecut de mult , treaba voastra.
Fost Moderator
Fost Moderator
User avatar
Status: Offline
Posts: 2019
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Planet Earth
Contact:

Re: SCHIMBARE ! Post by TyreXel »

Nimeni nu stie ce-i cu Mafios, nici nu se stie daca comunitatea va mai activa.. in ritmul asta.

Momentan doar forum-ul si vad ca si server-ul de TS mai functioneaza.

Oricum Mafios era mereu pe ideea ca "forum-ul e baza, serverele sunt secundare".
Mi-a facut placere sa fiu Administrator pe aceasta comunitate, dar nu mai pot activa, deoarece incep un nou capitol din viata care este mult mai important. Succes la toti si la toate, mi-a facut cea mai mare placere.

Image

Nick in game: radicalTERRA

"Nothing is real, everything is permitted."

[spoiler=Expand]Image

Image[url=steam://friends/add/76561198018875447]Image[/url]

[/spoiler]
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 9
Registered for: 9 years 4 months
9

Re: SCHIMBARE ! Post by zZaNdreireborn »

TyreXel wrote:Nimeni nu stie ce-i cu Mafios, nici nu se stie daca comunitatea va mai activa.. in ritmul asta.

Momentan doar forum-ul si vad ca si server-ul de TS mai functioneaza.

Oricum Mafios era mereu pe ideea ca "forum-ul e baza, serverele sunt secundare".
Sa ne amintim ce am spus eu acum foarte mult timp cand am vorbit Tyrexel, poate acum imi vei da dreptate *cough*

Apreciez Cyrax ca mi-ai sters acel topic in care toti membrii staff-ului si-au dat cu parerea, ati iesit voi prost si stergeti ceva ce-i adevarat nu? Unii membrii din staff au primit remove pentru ca si-au spus parerea, si erau de acord cu mine. Respect frate, asa se face :)

Sincer va spun, ma simt foarte bine cand vad ca ceea ce am spus eu s-a adeverit. Daca nu imi faceati voi un inceput asa de 'greu' pentru comunitate, acum eram la alt nivel. Felicitari pentru cei 4 ani de activitate, cu Mafios s-au dus de rapa :))
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Sugestii pentru viitor”