SCHIMBARE !

Ai o sugestie care crezi ca ar trebuii aplicata pe forum? Te rugam sa faci un topic aici.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

Fost Moderator
Fost Moderator
User avatar
Status: Offline
Posts: 2019
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Planet Earth
Contact:

Re: SCHIMBARE ! Post by TyreXel »

Wish wrote:Hostul nu se plateste din luna in luna, in caz ca nu stiai.

zZ dute baiete pe comunitatea ta, ca vad ca te cam f**e grija de noi. Fa o facultate, lasa comunitatile, ca nu o sa stai cu o comunitate pana mori.

A da si MihaiRO, pana acum erai cu "hai sa reinviem comunitatea", acum arati ca esti un copil de vreo 10 ani cu 2 fete. Astai de la .ro nu au avut in viata lor 5 servere pe HOST PROPRIU cum a avut MC-RO.COM, asa ca nu prea stiu ce sa mai zic acum.
Aici ai dreptate, andrei a avut noroc cu tipul ala, ca altfel .. :)), nu-l tinea pe el portofelul.

Fiecare se lauda pe spinarea altcuiva, that's how things work these days.
Mi-a facut placere sa fiu Administrator pe aceasta comunitate, dar nu mai pot activa, deoarece incep un nou capitol din viata care este mult mai important. Succes la toti si la toate, mi-a facut cea mai mare placere.

Image

Nick in game: radicalTERRA

"Nothing is real, everything is permitted."

[spoiler=Expand]Image

Image[url=steam://friends/add/76561198018875447]Image[/url]

[/spoiler]
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 9
Registered for: 9 years 4 months
9

Re: SCHIMBARE ! Post by zZaNdreireborn »

Cu cine am avut eu noroc? Vorbiti cumva de r0nni3, care este mana mea dreapta? Daca are 29 de ani inseamna ca a fost nevoit sa dea bani sa plateasca hosturile? Asa, ca pentru cunostinta voastra generala, r0nni3 nu a dat nici un ban pentru servere/comunitate de cand ma stiu cu el, pentru ca nu a fost nevoie (a dat doar o data 2 milioane 200 sa luam un domeniu .ro, bani pe care ii i-am dat inapoi pe paypal). Banii au fost facuti prin munca proprie (primele zile am dat de la mine din buzunar, si dupa au venit banii din donatii... ce sa-i faci, daca faci o treaba buna si stii cum sa mentii o comunitate si un server vin multe donatii).

Tyrexel, nu este cazul sa faci pe invatacelul si sa ma iei pe mine cu dume ca nu ma tinea portofelul. Lasand la o parte donatiile care vin din serverul de minecraft (ca vin doar vreo 300 de euro pe luna), marea majoritate a banilor vine din munca mea proprie la anumite site-uri, participarea la anumite concursi si toate cele... nu cred ca e cazul sa-ti fac tie inventarul aici, dar nu prea e ok sa dai dume de genul cand nu cunosti persoana... acum ceva timp erai tupeist ca o sa va ridicati voi si ca o sa fiti cei mai mari zmei de pe aceste meleaguri, acum vad ca ai cam lasat tupeul la o parte... era si cazul :)

Si faza aia cu hostul propriu... no comment frate, o fii complicat sa iei un dedicat si sa tii servere de minecraft pe el :)) Nu stiu cum sa-ti spun, dar decat sa folosesc dedicatele din comunitate pentru a hosta servere de 50-60 de sloturi, mai bine facem servere mari cu sute de jucatori. Daca Mafios era asa ZEU cum il credeti voi... acum trebuia sa aiba servere cu minim 1500-2000 de jucatori... noi in 2 ani avem servere cu 800-900 de jucatori, SI NU NUMAI UNUL. Astept sa-si vanda Mafios masina de care e indragostit ca sa isi ia si el niste dedicate si sa incerce sa faca asta :))
Wish wrote:zZ dute baiete pe comunitatea ta, ca vad ca te cam f**e grija de noi. Fa o facultate, lasa comunitatile, ca nu o sa stai cu o comunitate pana mori..
Imi place ca ai 15 ani si ma iei pe mine cu dume de genul 'fa o facultate si lasa comunitatile' =))
Fost Moderator
Fost Moderator
User avatar
Status: Offline
Posts: 2019
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Planet Earth
Contact:

Re: SCHIMBARE ! Post by TyreXel »

Eu imi aduc aminte ca ronie ala avea servere sau ceva si cum s-a suparat el ca nu situ ce s-a intamplat, hop si tu. In fine, sincer nu-mi prea pasa, eu mi-am facut datoriile, m-am lasat de mult, nu mai am timp. :)

Am trecut de faza cu comunitatiile, nu mai sunt de mine :))

Si sa stii, sunt tupeist cu cine merita.
Mi-a facut placere sa fiu Administrator pe aceasta comunitate, dar nu mai pot activa, deoarece incep un nou capitol din viata care este mult mai important. Succes la toti si la toate, mi-a facut cea mai mare placere.

Image

Nick in game: radicalTERRA

"Nothing is real, everything is permitted."

[spoiler=Expand]Image

Image[url=steam://friends/add/76561198018875447]Image[/url]

[/spoiler]
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 9
Registered for: 9 years 4 months
9

Re: SCHIMBARE ! Post by zZaNdreireborn »

TyreXel wrote:Eu imi aduc aminte ca ronie ala avea servere sau ceva si cum s-a suparat el ca nu situ ce s-a intamplat, hop si tu. In fine, sincer nu-mi prea pasa, eu mi-am facut datoriile, m-am lasat de mult, nu mai am timp. :)

Am trecut de faza cu comunitatiile, nu mai sunt de mine :))

Si sa stii, sunt tupeist cu cine merita.
Te-ai facut singur de rahat, esti atat de imprastiat incat nici nu stii ce s-a intamplat si vii aici sa faci pe inteligentul. Treaba statea invers amice, eu eram tipul care a incercat sa va scoata din cacat cand nu mai aveati niciun server acum aproape 3 ani, eu am facut server, l-am umplut cu jucatori, si vine Mafios sa-mi spuna ca-l doare in cur daca e host de cacat ca nu are ce face, cand eu i-am spus ca vreau alt host.

E bine ca esti tupeist pe internet, soricel! :)
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 1857
Registered for: 12 years 2 months
12
Status: Jucator de CS:GO si MINECRAFT.
Cont Premium: Haerex
Location: Bucharest
Contact:

Re: SCHIMBARE ! Post by R3Cyrax »

Incearca sa nu te mai dai smecher si tare. Ai doar 17 ani. Mafios d-aia ti-a vorbit urat, pentru ca nu sti sa te comporti si nu sti sa vorbesti.
Fost Moderator
Fost Moderator
User avatar
Status: Offline
Posts: 2019
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Planet Earth
Contact:

Re: SCHIMBARE ! Post by TyreXel »

Cu ce sa ma fac? Zic si eu ce mai stiu ca s-a intamplat, sincer nici nu ma prea interesa sau mai bine zis nici acum nu ma prea intereseaza existenta ta. :)) Nici macar nu stiu de unde ai aparut si care e durerea ta.

Si ai grija cum vorbesti, ca eu nu m-am luat de tine, copil ce esti.

Eu zic sa punem capat acestui conflict de copii mici, nu ai ce sa dovedesti nimanui, pentru ca nu ne pasa. Retrage-te pe comunitatea ta si lasa .com in durerea ei.

Si ca sa inchei: maturizeaza-te baietel, ca ai 18 ani, dai dovada de prostie.
Mi-a facut placere sa fiu Administrator pe aceasta comunitate, dar nu mai pot activa, deoarece incep un nou capitol din viata care este mult mai important. Succes la toti si la toate, mi-a facut cea mai mare placere.

Image

Nick in game: radicalTERRA

"Nothing is real, everything is permitted."

[spoiler=Expand]Image

Image[url=steam://friends/add/76561198018875447]Image[/url]

[/spoiler]
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 9
Registered for: 9 years 4 months
9

Re: SCHIMBARE ! Post by zZaNdreireborn »

TyreXel wrote:Cu ce sa ma fac? Zic si eu ce mai stiu ca s-a intamplat, sincer nici nu ma prea interesa sau mai bine zis nici acum nu ma prea intereseaza existenta ta. :)) Nici macar nu stiu de unde ai aparut si care e durerea ta.

Si ai grija cum vorbesti, ca eu nu m-am luat de tine, copil ce esti.

Eu zic sa punem capat acestui conflict de copii mici, nu ai ce sa dovedesti nimanui, pentru ca nu ne pasa. Retrage-te pe comunitatea ta si lasa .com in durerea ei.

Si ca sa inchei: maturizeaza-te baietel, ca ai 18 ani, dai dovada de prostie.
Iti dai seama cat de handicapat esti daca nu stii ce s-a intamplat, nu stii de unde am aparut si 'care e durerea mea', dar iti dai cu parerea si sustii ca n-am avut bani in portofel si ca ma laud pe munca altuia? Mai id**t ca tine n-am vazut, sincer.

P.S: Nu am de ce sa vorbesc 'altcumva', cu oameni ca tine, adica oameni de CACAT, trebuie sa le spui clar ce si cum. Daca esti handicapat eu te fac handicapat, nu am de ce sa ma ascund dupa cuvinte. Lasand fotosinteza la o parte, tu marele om care are treburi MULT MAI IMPORTANTE DE FACUT decat internetul si toate cele... intoarce-te la canalul tau de youtube, ca deh, ala nu face parte din internet.
Fost Moderator
Fost Moderator
User avatar
Status: Offline
Posts: 2019
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Planet Earth
Contact:

Re: SCHIMBARE ! Post by TyreXel »

Nu te-au prea civilizat si educat ai tai, imi pare rau de cei ca tine, macar ti-ai gasit un rost. :))

Daca m-as pune la mintea ta, n-am mai termina si tot destept te-ai crede.

Iti sugerez sa te duci la comunitatea ta, sunt sigur ca le este dor de prezenta ta. :)

Ah si Craciun fericit, dobitocule. Get a life -_-.

Pa si pusi, vezi sa nu te impiedici la iesire.
Mi-a facut placere sa fiu Administrator pe aceasta comunitate, dar nu mai pot activa, deoarece incep un nou capitol din viata care este mult mai important. Succes la toti si la toate, mi-a facut cea mai mare placere.

Image

Nick in game: radicalTERRA

"Nothing is real, everything is permitted."

[spoiler=Expand]Image

Image[url=steam://friends/add/76561198018875447]Image[/url]

[/spoiler]
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 19
Registered for: 9 years 3 months
9
Location: Timisoara

Re: SCHIMBARE ! Post by MihaiRO »

Imi pare rau de acest conflict , eu l-am aprins imi cer mii de scuze :).
EU NU TIN CU NIMENI ! Si tyrex are dreptate dar si Zz , eu zic sa puneti capat conflicutului aici !
SINCER , NU-MI PASA DE NICIUNUL DINTRE VOI DOI , nu ne-am cunoscut in real life , nu am cu cine sa tin , sa vorbim pe romaneste MA PIS daca v-ati facut o parere despre mine ca tin cu zzandrei , eu nu am fost aici in 2011 , si nu stiu ce sa intamplat.
NOTA : zZandrei are DREPATE , nu stiu ce tot va agitati , isi castiga singuri banii la 18 ani , din youtube si din comunitate , are cel mai mare server din romania , si locul 2 pe gametracker(fost locul1) , are comunitate MARE , eu zic sa nu vorbim de viitor , poate el se va tine de asta , cum face pewdiepie ,are un canal de youtube de cativa ani si a ajuns miliardat , zzandrei are canalul de 8 luni si are 22.000 ABONATI , poate nu va munci si va trai din youtube si din donatiile de pe forum/server/desing.
PACE.
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1087
Registered for: 11 years 6 months
11
Cont Premium: xConstructboy99
Location: Bucuresti
Contact:

Re: SCHIMBARE ! Post by xConstructB »

Daca nu stii povestea, de ce zici ca Andrei are dreptate? .. nu inteleg asta. Si vorbeste frumos copile ca a venit Craciunul.
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Sugestii pentru viitor”