De ce MINECRAFT-ROMANIA si nu RaduNEBUNU ? [2]

Aici stafful Minecraft Romania vor afisa diverse anunturi.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 804
Registered for: 12 years 10 months
12
Status: TERRARIA FTW! ^^
Location: Mangalia
Contact:

Re: De ce MINECRAFT-ROMANIA si nu RaduNEBUNU ? [2] Post by LaVrajeala »

'DEDICAT DE 32 GB DE RAM'
lol :|
Deci nam ce zice :))!

Si sincer am jucat p srv lui insa e cam indiferent de tot si serverul asta e mult mai misto ;)
Acolo avea (sau are ) pluginu cu protectie de la diamant,si nuti dadea diamantu,deci te lasa de izbeliste :|
Un taran domnle ce sa zici!
Image


[spoiler]
[/spoiler]

9GAG, THE SOUL EATER
Click here => http://adf.ly/Ig6gn

Caut pe cineva cu care sa joc Battlefield Bad Company 2. Daca are cineva chef contactatima cu un pm aici sau pe fb la Cosmin Ciucioiu ^^
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 21
Registered for: 12 years 7 months
12
Location: Bucuresti
Contact:

Re: De ce MINECRAFT-ROMANIA si nu RaduNEBUNU ? [2] Post by MikeMCRO »

Ce sa spun... si eu am facut parte din minecraft-romania.com si sincer sa fiu mi-a placut undeva prin Aprilie.

Acolo sunt multe plug-inuri nefolositoare (majoritatea pentru admini/moderatori) si care cauzeaza mare lag (mai ales de la jucatori), ieri am intrat pe server-ul vostru si erau in jur de... nu stiu... 40 jucatori? Si nu era pic de lag, mergea poate chiar mai bine decat in singleplayer (da exagerez). Cat acolo la 5 jucatori pe server ai lag de poti sa tragi un pui de somn ca sa te misti sub 10 blocuri.

Edit: Sincer sa fiu Radu a adaugat acum DONATII ca sa mergi in Nether/Creative. Serios? Din cate vad aici esti liber sa mergi in Nether, sa faci ce vrei tu, nu cred ca exista restrictii la anumite lucruri. Donatiile presupun ca sunt pentru cei care tin la comunitate cat de cat si ca sa aiba un pic de respect ca pot sa se joace pe server-ul acesta.
MikeMCRO - Un simplu jucator de Minecraft

Image
Image
Skype: smiley9036
Steam ID: SnowmanMC
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 931
Registered for: 12 years 10 months
12

Re: De ce MINECRAFT-ROMANIA si nu RaduNEBUNU ? [2] Post by Stunt3r »

MikeMCRO nu exagerezi cu "mergea poate chiar mai bine decat pe singleplayer" ... totimpul pe un server o sa mearga mult mai bine decat pe singleplayer! Unii nu pot juca doar pe multiplayer deoarece la single le merge foarte greu...

Aveti dreptate, pe minecraft-romania.com e foarte mare lag si chestea cu vipu e :| ...
Insa minecraft-romania.com (site-ul) v-a avea totimpul vizite multe deoarece MichaelZu face niste episoade de let's play / co-op etc. foarte bune.
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 21
Registered for: 12 years 7 months
12
Location: Bucuresti
Contact:

Re: De ce MINECRAFT-ROMANIA si nu RaduNEBUNU ? [2] Post by MikeMCRO »

Si inca ceva: Radu spune ca host-l lui este "cel mai bun", cum sa nu. Daca face unul flood pica tot server-ul. :))
MikeMCRO - Un simplu jucator de Minecraft

Image
Image
Skype: smiley9036
Steam ID: SnowmanMC
skill +2
skill +2
Status: Offline
Posts: 115
Registered for: 12 years 10 months
12
Contact:

Re: De ce MINECRAFT-ROMANIA si nu RaduNEBUNU ? [2] Post by razvy2011 »

radu este cam batut de soarta din plictiseala ca mc romania era offline am inrat sa vad cei de sv lui cam varza deaorece n00bi ce protectie la vreo 1000 de cuburi inaintare de casa lor nai de unde sa procuri materiale eu recomand sa ramaneti pe minecraft-romania.com deaorece este super tare constructiile le fac plaiery nu ca rahatul ala de radu noi stim sa jucam corect minecraft-romania.com 4ever cea mai tare comunitate cel mai tare server ;)
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 31
Registered for: 12 years 10 months
12

Re: De ce MINECRAFT-ROMANIA si nu RaduNEBUNU ? [2] Post by danpopa »

CInd am jucat pe serverul ala cind distrugeam un cub el disparea pe o secunda apoi aparea din nou si dupa 2-3 sec disparea asa ca sa construesti ceva era inposibil
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 12
Registered for: 12 years 7 months
12

Re: De ce MINECRAFT-ROMANIA si nu RaduNEBUNU ? [2] Post by MoonNight »

Mda si pe sv ala dac da restart la mapa se duc toate si /cprivate bag cv in sv lu radu
Fondator
Fondator
User avatar
Status: Offline
Posts: 3164
Registered for: 13 years 1 month
13
Location: Minecraft-Romania
Contact:
Mafios_X’s avatar
Loading…

Re: De ce MINECRAFT-ROMANIA si nu RaduNEBUNU ? [2] Post by Mafios_X »

MoonNight wrote:Mda si pe sv ala dac da restart la mapa se duc toate si /cprivate bag cv in sv lu radu
:)) =)) =)) =))
Citeste cu atentie :
- ai nevoie de ajutor la server-ul tau de MINECRAFT ? intri aici ajutor-server/
- ai nevoie de ajutor la MINECRAFT ? intri aici ajutor-joc/
- ceva in legatura cu server-ul nostru ? ai aici categoriile la toate serverele noastre minecraft-server/ !

respecta regulamentul.
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 22
Registered for: 12 years 7 months
12

Re: De ce MINECRAFT-ROMANIA si nu RaduNEBUNU ? [2] Post by icysp1ke »

32 gb de RAM ai lui = 32kb de rami la noi deci da are , chiar mai mult :))))
si daca tot pica sv lui mai bine ar ramane lat tot timpul :D
skill +2
skill +2
Status: Offline
Posts: 105
Registered for: 12 years 11 months
12

Re: De ce MINECRAFT-ROMANIA si nu RaduNEBUNU ? [2] Post by Ripper »

icysp1ke wrote:32 gb de RAM ai lui = 32kb de rami la noi deci da are , chiar mai mult :))))
si daca tot pica sv lui mai bine ar ramane lat tot timpul :D
=)) doamne =))

Eu sincer nu ma bag.Nu ma intereseaza cearta voastra.Ideea e ca sunteti 2 comunitati diferite nu?De ce va dati mura in gura fiecare si nu functionati fiecare pe principii diferite.
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Anunturi administrative”