Cerere Avatar .

Daca ai nevoie de o anumita imagine modificata/creata posteaza o cerere.
Atentie, nu este garantam 100% ca vei fi ajutat, nu este un forum de design iar aceasta este o sectiune bonus

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill +2
skill +2
User avatar
Status: Offline
Posts: 101
Registered for: 10 years
10

Cerere Avatar . Post by MihaiCR7 »

Tip: Avatar
Dimensiuni:cat skinu .
Culori (Culoare principala & secundara): sa se potriveasca .
Text (obligatoriu): Nu..
Font (optional):
Stock (imaginea|obligatorie): http://mcskinsearch.com/skin/DavZMC01 - vreau sa ii puneti o sabie in mana .. si sa stea asa mai incruntat .
Stock secundar (imaginea | optional):
Alte informatii: E pt youtube .
skill +2
skill +2
User avatar
Status: Offline
Posts: 101
Registered for: 10 years
10

Re: Cerere Avatar . Post by MihaiCR7 »

UP .
skill +2
skill +2
User avatar
Status: Offline
Posts: 101
Registered for: 10 years
10

Re: Cerere Avatar . Post by MihaiCR7 »

Ba frate , or trecut deja 2 saptamani , si niciun DESIGNER , nu e in stare sa faca ceva x( Orice e bun venit , doar vreau odata , VA ROG FRUMOS . Sau macar am rugamintea la Scorpio .. sa faca cum stie el , VA ROG .
skill +2
skill +2
User avatar
Status: Offline
Posts: 101
Registered for: 10 years
10

Re: Cerere Avatar . Post by MihaiCR7 »

UP .
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1047
Registered for: 10 years 10 months
10
Status: Inapoi pe forum! >.<
Location: Germania
Contact:

Re: Cerere Avatar . Post by MrCreeper. »

Ai si tu rabdare si nu mai fa UP-uri in fiecare zi.
Avem cativa Desenatori, nu fara numar.

Sunt multe cereri de rezolvat, asa ca ei le rezolva pe cele mai vechi.
Una cate una. Nu se fac asa de usor ca pe banda rulanta.

(Fac un strigat de alarma pentru cei ce se pricep, deoarece avem nevoie de oameni si ii rog sa faca o cerere la GFX Design.)
Image
Image[/center]
skill +2
skill +2
User avatar
Status: Offline
Posts: 101
Registered for: 10 years
10

Re: Cerere Avatar . Post by MihaiCR7 »

Crede-ma asta nu e vina mea , asta e vina "conducerii" minecraft-romania.com , nu se mai intereseaza , cum nu se mai intereseaza nici de serverul fun , eu as zice ca cel mai bine , si mai corect pentru aceasta comunitate , e sa fie doar SCORPIO&WhoopRadu administratori , chiar daca au o varsta mai frageda , amandoi se pricep , amandoi stiu oleacam phb33 , mafios trebuie sa lase locul unei noi generatie , el a si-a facut foarte bine treaba aici , dar acum are si el o varsta lafel ca si popaia , amandoi au peste 19 ani , amandoi au o familie , nu cred ca mafios mai poate face ceva . Mafios , nu a mai intrat pe fun de foarte,foarte mult timp , deci .. aceasta comunitatea se duce de rapa . Membri forumului au facut 100 de cereri la recutare desenatori , iar tu iai RESPINS , macar trebuia sa le dai o sansa , erau destui de buni , si daca luau gradul erau activi si invatau mai mult.. dar asa , daca ii respingi pe toti . Chiar imi pare rau de comunitatea asta , nu stiu ce mai asteeapta mafios . Imi aduc aminte cand era TyreXel pe forum , domane ce bine mergea atunci treaba , ce silitori erau toti . Acum toti iti bag p**a in tot , nu ii mai intereseza de forum , asta e viata . v-am lasat , poate cu aceste vorbe , se mai trezesc altii copii .
Last edited by MrCreeper. on 12 Jun 2014, 15:47, edited 1 time in total.
Reason: hah. Mersi frumos pentru ca te-ai strufocat sa vorbesti. Drum bun! (Warned pentru Off-Topic)
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 1110
Registered for: 11 years 5 months
11
Status: \m/
Cont Premium: StopMe_
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Cerere Avatar . Post by StopMe »

copilu nu si-a primit un avatar si el incepe romane. total aiurea. telenovele. t/c
Image

Într-un final m-am adaptat, îţi arăt eu cum se face
Că eu înţep prin vorbe, nu îmbrăcat la patru ace
Mă minţeam constant că toate erau greşeli şi iluzii
Şi în loc de oameni preferam lângă mine perfuzii
\m/


Image
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Cereri”