ALAN - SINCER

Noutati despre muzica, cantareti etc. isi vor gasi locul aici.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 1216
Registered for: 10 years 9 months
10
Cont Premium: vScorpio
Location: București

ALAN - SINCER Post by Scorpio »

Nume melodie/album: Sincer
Nume artist: ALAN
Link:

Alte comentarii: Melodia asta conține foarte mult adevăr.

Versuri | Afiseaza
Inchei a7-a zi ca prima, maine de la capat, nu e prima data deci deja stiu ce m-asteapta.. Detasat privesc cum unii se fac ca nu stiu cum se face c-atunci cand nu te pricepi preferi sa spui ca nu-ti place! Alegand calea usoara multi au reusit dar eu daca nu dorm linistit, nu sunt multumit! Incurajat de-ai mei mereu sa fac doar ce vreau sa fac, ma trezeam mult mai devreme cand aveam alarma in stomac! Am invatat din greseli – continui sa fac – si refuz sa ma mai stresez ca nu rezolv nimic de fapt.. Vremurile se schimba, te schimba, te transforma si nu stii pana n-o spui cat poate cantarii o vorba! Uneori parca-s de gheata si total intors pe dos dar probabil ca ar trebui doar sa ma imbrac mai gros.. Eu nu ma schimb, poate-ar trebui sa-ti spun ce simt dar nu-mi iese la fel de bine ca atunci cand te mint! Ref x 2 Pot sa spun doar adevaru' indiferent daca te doare, sa te mint frumos asa ca sa dam vietii culoare, pot sa spun totu' pe fata sau sa trec indiferent peste tot ce-a fost, va fi sau se intampla in prezent! Orice remarca-i inutila cand e venita din-afara, toti se pricep sa dea verdicte cand n-o fac pe burta goala, auzi sfaturi peste tot te-ndeamna sa fii tare da'n trecutu' lor nu vezi deloc probleme ca ale tale, ti se pare ca totu' se intoarce impotriva ta, "Da' nu-i asa, fa ceva sa poti schimba imaginea! Nu te gandi ca timpu' le rezolva si nu-ti sparge capu', venele, crezand ca esti la moda! " Asa am fost crescut, invatat sa ma feresc, sa nu cad indiferent de cat de tare ma lovesc, sa gandesc apoi s-aleg sa cred sau sa refuz vreun ajutor venit parsiv menit sa ma tina expus! Am redus prietenii ca oricum pareau prea multi si daca strigai dupa ajutor n-aveau semnal sau erau surzi! Acum pun capu' pe perna si-mi ramane doar sa sper chiar daca ce se-ntampla azi sau maine e la fel ca ieri! Ref x 2 Pot sa spun doar adevaru' indiferent daca te doare, sa te mint frumos asa ca sa dam vietii culoare, pot sa spun totu' pe fata sau sa trec indiferent peste tot ce-a fost, va fi sau se ïntampla [size=85]Versuri de la: http://www.versuri.ro/[/size]
[/b]
We are anonymous.
We are legion.
We do not forgive.
We do not forget.
Expect us!

Image
Spoiler | Afiseaza
[img]http://www.speedtest.net/result/3627915067.png[/img]
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Muzica”