[PC] The Division Preview

Aici puteti gasii recenzii facute de catre echipa dar si de catre alti utilizatori.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 566
Registered for: 11 years 7 months
11
Cont Premium: og_killer

[PC] The Division Preview Post by The_Wish »



Recenzie: The Division este un joc MMORPG ce se desfășoară în New York, într-o perioadă post-apocaliptică. În joc, trebuie să formezi un grup, și să te bați cu alte grupuri, pentru a supraviețui.

Multiplayer: Cred că acest joc va avea printre cele mai bune sesiuni multiplayer văzute vreodată. Să te bați cu NPC-uri, dar și cu alte grupuri de jucători, e ceva complet awesome .

Looting: Din gameplay-ul postat de Ubisoft, nu este chiar atât de greu să găsești ceva de mâncare sau arme.

Speșăl: Poți să fii alături de Crew de pe tableta !

Dată de lansare?: Multe site-uri spun că va fi lansat undeva în 2014, dar eu cred că jocul va fi lansat ori la sfârșitul lui 2014, în 2015.

Nota grafica: 10 ! Noul engine SnowDrop chiar face jocul să fie cât mai realistic. Umbre realistice, lumină cat mai aproape de realitate, sunet excelent, combat excelent. Ce mai vrei?
Nota gameplay: 10 ! Un gameplay ce te ține în suspans, zeci de locuri de explorat și de asemenea, poți face asta cu gașca !
Nota story: 9 ! Un story decent, nu prea ni se arată foarte mult în gameplay-ul postat de Ubisoft.
Nota finala: 10 ! Jocul are un potențial ENORM și sincer cred că dacă Ubisoft se va implica foarte mult asupra lui, va fi printre cele mai vândute jocuri.

Trailer:
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Game Reviews”