Medal of Honor Allied Assault

Aici puteti gasii recenzii facute de catre echipa dar si de catre alti utilizatori.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 545
Registered for: 10 years 7 months
10
Status: Dacă citeşti asta, TU şi PRIETENII tăi vă ve-ți alege cu Trollotoză
Cont Premium: Cornflak_
Location: Bucuresti
Contact:

Medal of Honor Allied Assault Post by VladCelTroll »

Recenzie:
Se poate spune ca acest joc e un "batranel" (a fost lansat pe 21 ianuarie 2002 la Los Angeles, SUA) dar nu va luati dupa aparente, caci nu veti regreta.
Medal of Honor Allied Assault este un joc de tip First-Person-Shooter 3D lansat in 2002 de catre EA Los Angeles. Jocul reinvie misiunile de spionaj facute de catre OSS (Operational Strategic Services) din 1942 pana in 1945, mai precis, jocul este bazat pe misiunile la care a participat faimosul Regiment de Infanterie Americana 2. Faimosul sergent (in joc fiind tu, jucatorul) Mike Powell, va trebui sa treaca prin nenumarate misiuni (mai precis 6). Din satul Arzew, Algeria, pana in friguroasa si periculoasa padure de la linia Siegfreid din Germania. Desi vechi, luna trecuta implinind 12 ani, jocul are o grafica avansata si buna, nu exista modele cu colturi ascutite... totul seamana cu ceva din zilele noastre.
Nota grafica: 9.7 la vremea cand a fost lansat a fost declarat ca avea cea mai avansata grafica.
Nota gameplay: 10 desi are doar 6 misiuni fiecare are caracteristica ei si nici una nu e plictisitoare.
Nota story: 9.5 in povestea de la inceput arata clar ca este vorba despre Al Doilea Razboi Mondial si despre Mike Powell.
NOTA FINALA: 9.7 jocul merita. La acea vreme EA s-a intrecut facand un joc care a costat compania aproape 2 milioane de dolari.
Trailer:
Spoiler | Afiseaza
[url]http://www.youtube.com/watch?v=vHnuWOsbpml[/url]

Ce pot sa va zic, eu joc acest joc si va spun din experienta proprie ca merita incercat, nu va luati dupa vechimea lui. De asemenea ma puteti contacta daca vreti skinuri si/sau insasi jocul. Mi se pare ca nu se mai gaseste in America dar la noi am vazut ca e aproximativ 20 de lei.[/i][/b][/color]
Last edited by Andu13 on 14 Feb 2014, 18:19, edited 1 time in total.
Reason: Trailer adaugat!
Image


Image

Image
Spoiler | Afiseaza
[center][img]http://i.imgur.com/sO2ycN8.png[/img][/center]
**▶Nume in jocuri◀**
[spoiler]War Thunder: VladCelTroll
Minecraft: xCennzo, Cornflak_
Terraria: xVladCelTroll
Counter Strike 1.6: Vladminer13
Medal of Honor Allied Assault: Brav_LOWE[/spoiler][/i][/b]


INTERZIS!!! ŞPOILĂR SECRET!!!
[spoiler]Te rog eu, nu citi chestia asta, altmiteri tu şi prietenii tăi vă ve-ți alege cu Trollotoză+ cadou în loc de Gogu Caută prindeți Trinitas TV.[/color][/spoiler]
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Game Reviews”