Mod de barci

Ai nevoie de un mod, o textura sau altceva pentru Minecraft? Aici este sectiunea unde iti poti crea propria cerere.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 22
Registered for: 10 years 10 months
10
Status: LooL :))
Location: Braila

Mod de barci Post by DarkEvil »

Am vrea un mod de barci care sa mearga orice mod si sa imi explicati foarte clar cum se instaleaza ca nu prea imi iese...deloc.Lasati un link de unde pot descarca modul. Mersi!
Last edited by MrCreeper. on 27 Jan 2014, 20:25, edited 1 time in total.
Reason: Topic mutat la categoria corespunzatoare! + Titlu schimbat pentru evidentiere!
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 24
Registered for: 10 years 8 months
10
Status: I <3 Minecraft Romania
Location: Bucuresti

Re: Niste moduri Post by Alex xD »

Poti sa fii mai explicit? N-am inteles absolut nimic din ce ai spus acolo.
Nu ma subestima pentru ca nu ma cunosti!
Spoiler | Afiseaza
[img]http://grafme.tr0n1x.com/output/grafme_com_65A06A1B.png?867E9F[/img] [img]http://grafme.tr0n1x.com/output/grafme_com_BB27D676.png?27607F[/img]
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 13
Registered for: 10 years 8 months
10

Re: Niste moduri Post by SupperDub »

Cred că nici el nu știe ce vrea .. m.am chinuit puțin și cred că vrea un mod de bărci , care să meargă cu mai multe moduri simultan și să îi explicăm noi cum să il instaleze .. sa dea reply și să fie mai explicit totuși ..
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 22
Registered for: 10 years 10 months
10
Status: LooL :))
Location: Braila

Re: Niste moduri Post by DarkEvil »

Ce e asa neclar??? Vreau sa-mi gasiti un mod cu barci pentru minecraft 1.5.2 ORICE MOD nu conteaza care si sa-mi explicati clar cum trebuie instalat ca nu pricep sa-l instalez. Mersi
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 8
Registered for: 10 years 3 months
10

Re: Niste moduri Post by Toxic_Flame »

Barci simple are si jocul.Daca totusi doresti barci mai speciale am cautat ceva,link-urile sunt in descriere,in video se explica cum se instaleaza,sper sa iti fie pe plac.Nu am apucat sa verific daca e pentru 1.5.2,cel putin la titlul video-ului scrie 1.5.2.In plus,din cate am vazut are si modul Too Many Items.
Link-ul e Aici

P.S-Nu ar trebui mutat topic-ul la Cerere Resurse?
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 22
Registered for: 10 years 10 months
10
Status: LooL :))
Location: Braila

Re: Mod de barci Post by DarkEvil »

Am incercat modul dar imi da o eroare ceva gen : Value cannot be null.Alt mod care sa mearga aveti??
Last edited by StopMe on 27 Feb 2014, 08:59, edited 1 time in total.
Reason: Topic foarte vechi iar utilizatorul nu a mai dat niciun semn. T/C (Daca vrea sa il redeschis imi da un PM)
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Cerere resurse”