Comunitatea ne este atacata ! Cititi .

Aici putem vorbi despre orice in limita bunului simt bineinteles.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 756
Registered for: 11 years 2 months
11
Status: Happy :)
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Comunitatea ne este atacata ! Cititi . Post by Sub_Zero7 »

Ce pot sa zic..Twist are dreptate in mai tot ce a scris.De cand s-a intamplat acea tragedie cu plagiat-ul si email-urile acelea cum ca ne-am fi mutat, am pierdut multi playeri si serverele au scazut.Totusi, o comunitate mare nu trebuie sa aibe neaparat servere si servere pline mereu.Ci sa fie unita, sa aibe un staff foarte bun, si pe forum cat si pe servere.La ei pe forum nu prea gasesc playeri noi in minecraft si care sa aibe nevoie de ajutor (cum sunt la noi pe forum).Si chiar daca sunt, acei oameni nu sunt ajutati deloc.
Ma' best frend: Twist.
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 3089
Registered for: 12 years
12
Location: Corelone, Italy

Re: Comunitatea ne este atacata ! Cititi . Post by Twist. »

Cum spuneam, incearcati să va exprimați părerile cu toate că ele sunt greșite deoarece vorbiți fără cunostitna de cauza... acum nimeni nu se mai uită pe server, văd că au mulți playeri și gata, înseamnă că sunt țări. Vezi că nu am jignit pe nimeni, dacă jigneam comunitate mă jigneam pe mine însumi deoarece fac parte din ea și am reprezentat-o în calitate de Moderator (aproape doi ani, mare parte din timp fiind moderator global și acum ceva timp sub alt nickname). Nu suntem o comunitate simplă, ci una mare datorită membrilor pe care îi avem și support-ului oferit aproape 24/7.
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Discutii generale”