Scoala Photoshop

Ai o sugestie care crezi ca ar trebuii aplicata pe forum? Te rugam sa faci un topic aici.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill +2
skill +2
User avatar
Status: Offline
Posts: 123
Registered for: 10 years 8 months
10
Status: Retras .
Location: Iasi
Contact:

Scoala Photoshop Post by DarkLight »

Sugestie: Sa se faca o categorie numita "scoala photoshop" , nu sariti repede cu gura si cititi tot ce o sa scriu mai jos .
De ce crezi ca trebuie aplicata:1.Userii de pe forum ar mai avea ce sa faca , sincer sa fiu nu prea este asa mare activitate .
2.Asa ar mai invata unii "artele" photoshopului , sunt foarte sigur ca multi ar vrea .

Alte informatii:Citit mai jos urmatoarele idei , am planificat totul intr-un text document .
1. Comunitate s-ar dezvolta daca lumea ar mai sti si putin photoshop , nu vreau sa par eu "expert" , dar unii zici ca lucreaza in paint , pun un text si atat . De aia vreau sa mai invete lumea sa mai adauge efecte pe imagine si altele , asa am invatat si eu . Pe o comunitate era o scoala de photoshop si usor usor invatam cate un efect/"secret" nou ca imaginea sa se imbunatateasca .
2.Ma pot ocupa eu de aceasta categorie , avand sub categoriile : Regulament & Info , Lectii , Teme , Catalog si Discutii Libere . Am timp dupa 14:00 pana la 22:30 [cu pauze desigur] .
3.La cereri nu am mai vedea doar lucrari cu un text si doar atat , ci cu "stil" daca pot spune asa .
4.Am atrage lume si din acest domeniu , nu strica sa mai fie si alte activitati pe forum inafara de minecraft.
5.Mai am multe idei , dar nu le pun aici ca sa nu stati sa cititi multi (cei care citesc tot) . Daca le vreti vi le dau .
Caut persoane bune in design (nu avatare si semnaturi) si programatori pentru un proiect interesant din care putem scoate si $$ .
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1121
Registered for: 11 years 4 months
11
Status: Drastic la nevoie dar corect!
Location: Germany
Contact:

Re: Scoala Photoshop Post by ProWaf »

Este planuita de mult. Lucrez cu Reevo la detalii in momentul asta. Si nu va fi ''Scoala Photoshop'', va fi ''Tutoriale''.
:closed:
Last edited by WoophRadu on 06 Nov 2013, 11:17, edited 1 time in total.
Reason: Closed + adaugat TAG "Acceptat". Sper ca e ok.
Respecta si vei fi respectat!

Image

[spoiler]ImageImageImageImage

[/spoiler]
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Sugestii pentru viitor”