Crack imposibil 1.7.2!

Aici vom discuta despre joc in sine; atentie, nu rezolvam probleme in aceasta sectiune ci discutam si ne lamurim cateva nedumeriri!

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

Forum rules
Ajutor la propriul tau server aici: ajutor-server/
Ajutor la jocul Minecraft aici: ajutor-joc/
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 520
Registered for: 11 years 1 month
11

Crack imposibil 1.7.2! Post by xBlaze »

Crack Imposibil 1.7.1 și 1.7.2!


Da, așa se pare, în noile versiuni de la 13w42a până la 1.7.2 nu mai este posibil să intrați pe un server de multiplayer nici măcar de pe un launcher cu crack, online-mode=false nemaifuncționând deoarece s-a schimbat sistemul de servere, care este acum scris în Netty. Putem spera doar că Bukkit va găsi o metodă sau dacă nu toți vom avea nevoie de Minecraft Premium sau în cel mai rău caz Minecraft va pierde o grămadă de jucători. :(
Fost Moderator
Fost Moderator
User avatar
Status: Offline
Posts: 490
Registered for: 10 years 11 months
10
Status: OFF
EDIT 2018: inca in viata...voi?
Cont Premium: SwampieZaMax
Location: Intr-o camera rotunda cu 4 colturi.
Contact:

Re: Crack imposibil 1.7.2! Post by max3semne »

Am auzit şi eu...din păcate nu cred că se mai face crack la 1.7 deoarece minecraft.net s-a săturat ca toată lumea să joace mc gratis.
P.S: Topic mutat la categoria potrivită.
Sunt bun la:
PHP
C++
Pascal
XHTML
Scriptol
JavaScript
Photoshop cs5/cs6 si Sony Vegas
Ajut şi la webdesign sau development de servere Mc/MT2/Cs/WoW
Daca aveti nevoie de orice fel de ajutor in aceste domenii IT nu ezitati sa lasati PM


Image[spoiler]ImageImage[/spoiler]
Image
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 756
Registered for: 11 years 2 months
11
Status: Happy :)
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Crack imposibil 1.7.2! Post by Sub_Zero7 »

Din pacate exista un singur launcher care merge si este folosit de majoritatea care nu au premium.Nu dau nume aici pentru ca se considera reclama.Cine vrea pm.
Ma' best frend: Twist.
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 545
Registered for: 10 years 7 months
10
Status: Dacă citeşti asta, TU şi PRIETENII tăi vă ve-ți alege cu Trollotoză
Cont Premium: Cornflak_
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Crack imposibil 1.7.2! Post by VladCelTroll »

Ceeeeeee... Crack imposibil? Cred ca Notch e scrantit la cap! Chiar nu gandeste? Pai jumatate dintre jucatorii de Minecraft au Cracked, si deci asta ar insemna ca Minecraft o sa ajunga un gunoi. Si asa trebuia sa fie Free to Play, nu Pay for Play! Exact ca World of Tanks, nu degeaba Wargaming.Net este cea mai mare companie de gaming online si nu degeaba World of Tanks este cel mai popular si mai jucat joc din lume, chiar daca unii nu indeplinesc cerintele minime! Ei AU AVUT CAP, pe cand Notch s-a gandit la BANI! Eeeehheee... Lumea asta zici ca e facuta din bani! Sincer sa fiu, nu dau 100 de lei pe Minecraft PC doar ca este un joc special. La fel si pe telefon. 20 de lei... Cam mult! Pacat ca nu va mai putea fi crackat Minecraft. Poate va exista cineva care va avea curaj si il va Cracka. Sa speram ca acel cineva ne va salva comunitatea.
Image


Image

Image
Spoiler | Afiseaza
[center][img]http://i.imgur.com/sO2ycN8.png[/img][/center]
**▶Nume in jocuri◀**
[spoiler]War Thunder: VladCelTroll
Minecraft: xCennzo, Cornflak_
Terraria: xVladCelTroll
Counter Strike 1.6: Vladminer13
Medal of Honor Allied Assault: Brav_LOWE[/spoiler][/i][/b]


INTERZIS!!! ŞPOILĂR SECRET!!!
[spoiler]Te rog eu, nu citi chestia asta, altmiteri tu şi prietenii tăi vă ve-ți alege cu Trollotoză+ cadou în loc de Gogu Caută prindeți Trinitas TV.[/color][/spoiler]
Admin Server
Admin Server
User avatar
Status: Offline
Posts: 932
Registered for: 11 years 7 months
11
Cont Premium: Kettok

Re: Crack imposibil 1.7.2! Post by xKettok »

Vladminer13 wrote:Ceeeeeee... Crack imposibil? Cred ca Notch e scrantit la cap! Chiar nu gandeste? Pai jumatate dintre jucatorii de Minecraft au Cracked, si deci asta ar insemna ca Minecraft o sa ajunga un gunoi. Si asa trebuia sa fie Free to Play, nu Pay for Play! Exact ca World of Tanks, nu degeaba Wargaming.Net este cea mai mare companie de gaming online si nu degeaba World of Tanks este cel mai popular si mai jucat joc din lume, chiar daca unii nu indeplinesc cerintele minime! Ei AU AVUT CAP, pe cand Notch s-a gandit la BANI! Eeeehheee... Lumea asta zici ca e facuta din bani! Sincer sa fiu, nu dau 100 de lei pe Minecraft PC doar ca este un joc special. La fel si pe telefon. 20 de lei... Cam mult! Pacat ca nu va mai putea fi crackat Minecraft. Poate va exista cineva care va avea curaj si il va Cracka. Sa speram ca acel cineva ne va salva comunitatea.
Off-Topic :
Notch nu mai este la comanda in Mojang din versiunea 1.0!Acum este Dinnerbone!
Image


ADVENTURE is ONLINE.

217.182.53.214:25565

Click aici!
Image


In-Game-Name: Kettok
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 7
Registered for: 10 years 11 months
10
Status: Prezent si dornic de viata :D
Location: Bacau

Re: Crack imposibil 1.7.2! Post by KillzoOfficial »

Deci de acuma trebruie sa ne luam conturi de minecraft premium :(
Vrei sfatul meu ? Streseaza pe alt cineva.
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 1857
Registered for: 12 years 3 months
12
Status: Jucator de CS:GO si MINECRAFT.
Cont Premium: Haerex
Location: Bucharest
Contact:

Re: Crack imposibil 1.7.2! Post by R3Cyrax »

Daca voi ati crea un joc , ati face tot ce e posibil ca jocul dumneavoastra sa nu fie piratat. Este o munca depusa in jocul Minecraft si ei trebuie sa isi scoata banii. Nu mai va bazati pe faptul ca totul e gratis(numai lapte si miere), ca nu e asa. In concluzie asta e, trebuie sa isi cumpere fiecare cont Minecraft.
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 545
Registered for: 10 years 7 months
10
Status: Dacă citeşti asta, TU şi PRIETENII tăi vă ve-ți alege cu Trollotoză
Cont Premium: Cornflak_
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Crack imposibil 1.7.2! Post by VladCelTroll »

NUUUUUUUU! Nici 100000000 ani nu trebuie sa astepti pentru Crack. A aparut crackul de la T*** E****** si merge ca uns cu untura. Este cel mai bun Crack! Nu este Demo, nu dai bani... La fix ce ne trebuie.
Link: http://thepiratebay.sx/torrent/9104718
Sper sa mearga!
Motiv cenzura: numele altei comunitati care e rivala, dar e din America sau Marea Britanie. Este cunoscuta pentru launcherele de Minecraft Cracked.
Image


Image

Image
Spoiler | Afiseaza
[center][img]http://i.imgur.com/sO2ycN8.png[/img][/center]
**▶Nume in jocuri◀**
[spoiler]War Thunder: VladCelTroll
Minecraft: xCennzo, Cornflak_
Terraria: xVladCelTroll
Counter Strike 1.6: Vladminer13
Medal of Honor Allied Assault: Brav_LOWE[/spoiler][/i][/b]


INTERZIS!!! ŞPOILĂR SECRET!!!
[spoiler]Te rog eu, nu citi chestia asta, altmiteri tu şi prietenii tăi vă ve-ți alege cu Trollotoză+ cadou în loc de Gogu Caută prindeți Trinitas TV.[/color][/spoiler]
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 520
Registered for: 11 years 1 month
11

Re: Crack imposibil 1.7.2! Post by xBlaze »

Intai de toate, eu ziceam de crakc imposibil pe Multiplayer. Nu am gasit pana acum nici eu server de 1.7.2 crackuit si nu cred ca se vor gasi prea curand...
skill +3
skill +3
User avatar
Status: Offline
Posts: 244
Registered for: 11 years
11
Status: Pe forum, servere , site
Location: In Romania

Re: Crack imposibil 1.7.2! Post by Immax »

Eu am reusit s-a intru pe un server 1.7.2 dar pe altele nam reusit...
Image
Respect pe multi, dar nu trebuie o lista :)
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Discutii minecraft”