Staff mai matur + evidenta

Ai o sugestie care crezi ca ar trebuii aplicata pe forum? Te rugam sa faci un topic aici.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 73
Registered for: 10 years 7 months
10

Staff mai matur + evidenta Post by DoG »

Sugestie: Staff mai matur + evidenta
De ce crezi ca trebuie aplicata: Aveti staff care media de varsta este 12 ani.
Alte informatii: Twist a fost cel mai matur, si sincer el a ridicat comunitatea, nu toti pustanii de 11 ani si 12 ani care va mint ca au 13, respectiv 14, eventual mai mult. Ar trebui sa faceti altceva.

Minim 14 ani + poza din buletin, in care el sa cenzureze CNP-ul, sa lase decat primele 7 cifre. Acel CNP sa confirme numele complet pe care-l are si varsta. Asta cu siguranta ar aduce oameni mai maturi.

Poate nu varsta inseamna seriozitate, dar aveti printre voi oameni care va mint cu varsta, cu numele si tot. Asta ar confirma + ati vedea si voi ce specimene alegeti(la poza de buletin).


Cu siguranta ca toti de 11-12 ani, poate 13 vor zice NU, insa asta e viata, trebuie sa acceptati situatia. Minecraft-Romania are nevoie de oameni care trebuie sa reprezinte o comunitate de rangul acesteia, deci trebuie sa acceptati ca, daca vreti binele comunitatii, trebuie sa va retrageti !!! Acceptati situatia, copilasi, pa-pa rang.
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1087
Registered for: 11 years 7 months
11
Cont Premium: xConstructboy99
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Staff mai matur + evidenta Post by xConstructB »

Deci.Eu zic ca nu conteaza ce varsta ai.Conteaza cum gandesti.Doi la mana..eu unul nu cred ca ai tu dreptul sa te iei de toti.Eu unul gandesc foarte matur pentru 15 ani.Nu zic ca nu mai am copilarii in cap, dar asta e partea a doua.Eu zic sa iti masori comportamentul fata de oricine.
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 73
Registered for: 10 years 7 months
10

Re: Staff mai matur + evidenta Post by DoG »

Constructboy99 wrote:Deci.Eu zic ca nu conteaza ce varsta ai.Conteaza cum gandesti.Doi la mana..eu unul nu cred ca ai tu dreptul sa te iei de toti.Eu unul gandesc foarte matur pentru 15 ani.Nu zic ca nu mai am copilarii in cap, dar asta e partea a doua.Eu zic sa iti masori comportamentul fata de oricine.
Prietene, daca zici ca ai 15 ani e clar ca ai buletin, deci care e problema ta ? Daca iti cere poza dupa buletin + CNP, poti sa il dai, asa-i ? Oh.
Sau poate n-ai 15.
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1087
Registered for: 11 years 7 months
11
Cont Premium: xConstructboy99
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Staff mai matur + evidenta Post by xConstructB »

Prietene il dau oricui daca doreste.L-am mai dat la multe persoane care nu au crezut.Eu zic sa te gandesti mai bine si sa iti retragi afirmatia.
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 73
Registered for: 10 years 7 months
10

Re: Staff mai matur + evidenta Post by DoG »

Atunci de ce ti-e frica daca se aproba asta ? Ai ceva de ascuns.
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1087
Registered for: 11 years 7 months
11
Cont Premium: xConstructboy99
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Staff mai matur + evidenta Post by xConstructB »

Nu imi este frica.Vreau sa zic ca toti pot gandi matur.Nu trebuie sa aiba o varsta foarte mare.Toti au o minte si o folosesc.
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 73
Registered for: 10 years 7 months
10

Re: Staff mai matur + evidenta Post by DoG »

M-am saturat. Nu dau nume pentru ca se milogeste pe mine pe skype sa nu o fac, insa unul din stafful vostru va zice ca are 14 ani si el nu a facut nici 13, va zice ca il cheama cumva, dar il cheama altcumva.


DE-ASTA VREAU ASTA APROBATA!

full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 756
Registered for: 11 years 2 months
11
Status: Happy :)
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Staff mai matur + evidenta Post by Sub_Zero7 »

Propunerea asta sunt mai mult ca sigur ca va fi respinsa din start.De ce?

Fiecare grad are un interval de teste.Daca acel membru care intra in intervalul acela in care este testat si trece testul va ramane in functie(deci se alege cu grija staff-ul).Varsta nu conteaza la niciun grad.Daca respecti cerintele poti lua moderator cu usurinta.Daca crezi ca cei din staff cu o varsta mai mica (eu de exemplu;am 12 ani) ca nu sunt maturi, te inseli.Avem o gandire foarte matura din moment ce avem gradul pe care il avem.
Ma' best frend: Twist.
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 73
Registered for: 10 years 7 months
10

Re: Staff mai matur + evidenta Post by DoG »

Si daca acel membru minte cu varsta si numele lui ?
xSpike are o gramatica mai rea decat mine cand aveam 8.
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 756
Registered for: 11 years 2 months
11
Status: Happy :)
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Staff mai matur + evidenta Post by Sub_Zero7 »

Pai stai asa.Tu prin postul asta schimbi cu totul propunerea.La inceput ai vrut sa avem staff cu varsta mai mare de 14.Corect?

Acum ceri sa nu accepte stafful care minte.

Deci pana la urma care este propunerea?
Ma' best frend: Twist.
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Sugestii pentru viitor”