Staff mai matur + evidenta

Ai o sugestie care crezi ca ar trebuii aplicata pe forum? Te rugam sa faci un topic aici.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 701
Registered for: 11 years 7 months
11
Status: I'm a angel
Location: Bucureşti
Contact:

Re: Staff mai matur + evidenta Post by xPositionx »

Off-Topic :
Dog tu sti ca nu ai voie sa imi dai datele mele pe forum.Una a-2-a recunosc ca am mintit .Si ti-am zis am alt facebook.
Revenind la subiect.Cine imi vrea cnp sa arat ca am fac 13 ani pot da cnp-ul.Ca asta vrea DoG ,cnp-urile noastre sa dovedim.DoG conteaza inteligenta.Gresim si noi.Nu suntem roboti.Putem scrie si gresit gramatical daca nu suntem atenti.Eu sunt pe tableta de un rank foarte jos si mai scriu gresit
REVENIT.xPostionx never leave YOU!!

full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1121
Registered for: 11 years 4 months
11
Status: Drastic la nevoie dar corect!
Location: Germany
Contact:

Re: Staff mai matur + evidenta Post by ProWaf »

Am spus sa nu se mai faca OFF TOPIC !! Topic closed pana un admin da verdictul final pe care il stiu deja dar meh 8-|
Respecta si vei fi respectat!

Image

[spoiler]ImageImageImageImage

[/spoiler]
Fost Moderator
Fost Moderator
User avatar
Status: Offline
Posts: 2019
Registered for: 12 years 7 months
12
Location: Planet Earth
Contact:

Re: Staff mai matur + evidenta Post by TyreXel »

Eu personal nu tin la varsta membriilor din echipa Moderatoare, cat timp isi fac treaba cum trebuie, au o gandire matura si stiu reactiona in situatii de urgenta, nu-mi pasa, pot sa aiba si 8 ani.

Cat despre celelalte grupuri care nu fac parte din aria Moderator-Moderator Global, nu pot sa garantez nimic, deoarece acele grupuri au lideri separati si nu doresc sa ma implic, doar daca este absolut necesar. De aceea las la alegerea liderilor.

O sugestie oarecum inutila.

Si pentru a adauga cireasa de pe tort, cam acesta este grupul de varste care se pot regasii in Minecraft (cel putin in Romania), nu o sa vezi prea multi oameni de +18 care sa doreasca sa se implice intr-o comunitate. Ne descurcam cu ce avem, nu adaugam copii care nu stiu vorbi sau nu stiu sa se exprime corect, incercam sa alegem cat de bine se poate.

Cu asta am zis tot.
Mi-a facut placere sa fiu Administrator pe aceasta comunitate, dar nu mai pot activa, deoarece incep un nou capitol din viata care este mult mai important. Succes la toti si la toate, mi-a facut cea mai mare placere.

Image

Nick in game: radicalTERRA

"Nothing is real, everything is permitted."

[spoiler=Expand]Image

Image[url=steam://friends/add/76561198018875447]Image[/url]

[/spoiler]
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Sugestii pentru viitor”