Minecraft-Romania a fost spart

Aici stafful Minecraft Romania vor afisa diverse anunturi.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill +4
skill +4
Status: Offline
Posts: 278
Registered for: 12 years 10 months
12
Contact:

Re: Minecraft-Romania a fost spart Post by SCORPIONE »

Poate iti securizezi si tu caruta si nu te mai "hecuiesc" "hecarii" astea de carton. Nici macar install-ul de la wordpress nu l-ai sters. Jalnic. :DD

P.S Salutari Leo!
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 3721
Registered for: 12 years 10 months
12
Status: I am sorry, but I cannot be friends with a goddess, because I have signed a contract with a devil.
Cont Premium: RazvanTheKing

Re: Minecraft-Romania a fost spart Post by LeonardoDaVinci »

SCORPIONE wrote: P.S Salutari Leo!
lol. Salut. :d

Tipul ala spunea ca la 8 gb are 100 de sloturi si totusi nu are lag. Ma intreb oare, cum sa aiba lag cand avea 3-4 playeri pe server. Oare gandeste cand scoate prostii pe gura?
Even now, I still remember the white of the snow of that day
I will never forget the warmth of the lips I first kissed
I still love you.

Image

Nu raspund la PM-uri. Nu ajut pe privat. Nu sunt sociabil. Nu ma mai puneti la respect, nu-l merit.
Fondator
Fondator
User avatar
Status: Offline
Posts: 3164
Registered for: 13 years 1 month
13
Location: Minecraft-Romania
Contact:
Mafios_X’s avatar
Loading…

Re: Minecraft-Romania a fost spart Post by Mafios_X »

Valutzzu
CONTRA LA TOT CE SPUI TU ! cHIAR DACA ESTE ADEVARAT NU E PROBLEMA NOASTRA, VOI CREDETI CA CINEVA VA FACE VREOODATA O COMUNITATE DE MINECRAFT SAU ORI CE ALTE JOCURI FARA SA II IASA SI LUI UN PROFIT TRIPLU? Nu prea cred ! Fa tu o comunitate si sa vedem daca iti convine fara sa iei nici un profit!

Pa Esti Jalnic!
Asta a raspuns un simplu membru de pe acest forum la mailul tip spam trimis de acei oameni invidiosi.
Cu asta ti-a cam inchis gura. Tu ceri de la 2 jucatori deja donatii, noi ce sa facem care dupa atatia ani, in care am avut si dedicate de 16gb? :)))))
Citeste cu atentie :
- ai nevoie de ajutor la server-ul tau de MINECRAFT ? intri aici ajutor-server/
- ai nevoie de ajutor la MINECRAFT ? intri aici ajutor-joc/
- ceva in legatura cu server-ul nostru ? ai aici categoriile la toate serverele noastre minecraft-server/ !

respecta regulamentul.
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 520
Registered for: 11 years 1 month
11

Re: Minecraft-Romania a fost spart Post by xBlaze »

OMG! Am lipsit de ieri-dimineata şi azi când am intrat pe Inbox la email mi-a căzut faţa. Din titlu mă gândeam că totul e OVER, dar măcar aici am avut cei mai buni prieteni EVER, m-am distrat la maxim şi m-am bucurat de toate momentele fericite împreună cu voi.
Însă, citind mesajul complet, am realizat că totul a fost o farsă pregătită de un hacker împuţit. Nu cred că va ajunge departe cu aşa ceva, e IMPOSIBIL ca hackerii să câştige. Trebuie să luptăm! Nu mă las eu aşa de uşor de cea mai minunată comunitate dintotdeauna. Trebuie să sesizăm cine a făcut asta şi să îl sau îi pedepsim cum putem.
Minecraft Romania FTW!
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 6
Registered for: 10 years 8 months
10

Re: Minecraft-Romania a fost spart Post by Dang3r »

Ai dreptate ! Sa aflam cinei nemercinul si sa-i platim cu acceasi moneda
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 2309
Registered for: 12 years 1 month
12
Status: - Maybe I'm bad, but I'm right!
Cont Premium: ReevoXFR
Contact:
Reevo - XFR’s avatar
Loading…

Re: Minecraft-Romania a fost spart Post by Reevo »

NeamTzu wrote:Indeed! Am citit mail-u' (cu multe greseli gramaticale de asemenea). Avand in vedere ca s-a facut precizare la Mafios, Leonardo si Popaia, tin sa cred ca este vorba despre ceilalti doi Administratori, DAR, nu o luati in nume de rau, este doar o parere avand in vedere ca in mail, asa zisii faptasi erau 2 la numar, si sunt singurii administratori la care nu s-a facut referire. Repet, este doar o banuiala, si sper din tot sufletul ca nu este asa cum cred eu :) .
Da, daca as fii fost in locul tau, si eu m-as fii invinovatit, deoarece nu mi-a reprosat nimic acea "persoana", daca vrei sa stii si de ce nu mi-a adresat nimic, este deoarece eu nu i-am lasat un comentariu la propriul videoclip in care se injoseste singur. Dar nu am sa-ti zic decat un lucru.

Nu ma cunosti, pe mine si presupun ca nici pe Tyrexel, si nu pica bine sa vezi cand un user de pe forumul tau te suspecteaza de asa ceva, dar te inteleg. Se vede ca nu stii ce rol are Tyrexel in aceasta comunitate.

PS: Nu zice nicaieri ca erau 2 persoane. Nu ai citit cu atentie. In plus, se vede ca e doar o persoana, care crede ca daca pune un video pe YouTube in care spune ca cineva traieste din banii altuia, iar la sfarsitul videoclipului el spune ca cere 40 de euro ca sa poti sa te inregistrezi pe acel server, este putin de prost gust. (sarcasm)

Code: Select all

Repet, noi nu suntem 2 persoane, nu suntem 3 persoane sau 4 persoane.
[/b]
Pentru a mă contacta, trimite-mi PM.

Image


Image
Image

www.Minecraft-Romania.com
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 29
Registered for: 13 years
13
Status: #TSM
Location: Ploiesti
Contact:

Re: Minecraft-Romania a fost spart Post by NeamTzu »

Reevo wrote:
NeamTzu wrote:Indeed! Am citit mail-u' (cu multe greseli gramaticale de asemenea). Avand in vedere ca s-a facut precizare la Mafios, Leonardo si Popaia, tin sa cred ca este vorba despre ceilalti doi Administratori, DAR, nu o luati in nume de rau, este doar o parere avand in vedere ca in mail, asa zisii faptasi erau 2 la numar, si sunt singurii administratori la care nu s-a facut referire. Repet, este doar o banuiala, si sper din tot sufletul ca nu este asa cum cred eu :) .
Da, daca as fii fost in locul tau, si eu m-as fii invinovatit, deoarece nu mi-a reprosat nimic acea "persoana", daca vrei sa stii si de ce nu mi-a adresat nimic, este deoarece eu nu i-am lasat un comentariu la propriul videoclip in care se injoseste singur. Dar nu am sa-ti zic decat un lucru.

Nu ma cunosti, pe mine si presupun ca nici pe Tyrexel, si nu pica bine sa vezi cand un user de pe forumul tau te suspecteaza de asa ceva, dar te inteleg. Se vede ca nu stii ce rol are Tyrexel in aceasta comunitate.

PS: Nu zice nicaieri ca erau 2 persoane. Nu ai citit cu atentie. In plus, se vede ca e doar o persoana, care crede ca daca pune un video pe YouTube in care spune ca cineva traieste din banii altuia, iar la sfarsitul videoclipului el spune ca cere 40 de euro ca sa poti sa te inregistrezi pe acel server, este putin de prost gust. (sarcasm)

Code: Select all

Repet, noi nu suntem 2 persoane, nu suntem 3 persoane sau 4 persoane.
[/b]
Am sa spun asa cum am mai spus, post-ul meu nu a fost facut in scopul de a jignii pe cineva, era o simpla banuiala. Si, da.. prima oara citisem ca sunt 2 persoane, chiar imi pare rau pt. cele spuse acum. Si fiind oarecum nou (chiar daca acest cont e din 2011) nu am avut sansa sa te cunosc pe tine sau pe TyreXel. Sper din tot sufletul ca aceasta suspiciune nu va influenta posibila noastra relatie de prietenie :) !
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 2309
Registered for: 12 years 1 month
12
Status: - Maybe I'm bad, but I'm right!
Cont Premium: ReevoXFR
Contact:
Reevo - XFR’s avatar
Loading…

Re: Minecraft-Romania a fost spart Post by Reevo »

Spoiler | Afiseaza
[quote="NeamTzu"][quote="Reevo"][quote="NeamTzu"][b][color=#FF0000]Indeed![/color] Am citit mail-u' [u](cu multe greseli gramaticale de asemenea)[/u]. Avand in vedere ca s-a facut precizare la Mafios, Leonardo si Popaia, tin sa cred ca este vorba despre ceilalti doi [color=#FF0000]Administratori[/color], [color=#FF0000]DAR[/color], nu o luati in nume de rau, este doar o parere avand in vedere ca in mail, asa zisii faptasi erau [color=#FF0000]2[/color] la numar, si sunt singurii administratori la care nu s-a facut referire. Repet, este doar o banuiala, si sper din tot sufletul ca nu este asa cum cred eu :) .[/b][/quote] [b]Da, daca as fii fost in locul tau, si eu m-as fii invinovatit, deoarece nu mi-a reprosat nimic acea "persoana", daca vrei sa stii si de ce nu mi-a adresat nimic, este deoarece eu nu i-am lasat un comentariu la propriul videoclip in care se injoseste singur. Dar nu am sa-ti zic decat un lucru. Nu ma cunosti, pe mine si presupun ca nici pe Tyrexel, si nu pica bine sa vezi cand un user de pe forumul tau te suspecteaza de asa ceva, dar te inteleg. Se vede ca nu stii ce rol are Tyrexel in aceasta comunitate. PS: Nu zice nicaieri ca erau 2 persoane. Nu ai citit cu atentie. In plus, se vede ca e doar o persoana, care crede ca daca pune un video pe YouTube in care spune ca cineva traieste din banii altuia, iar la sfarsitul videoclipului el spune ca cere 40 de euro ca sa poti sa te inregistrezi pe acel server, este putin de prost gust. (sarcasm) [code]Repet, noi nu suntem 2 persoane, nu suntem 3 persoane sau 4 persoane.[/code] [/b][/quote] [b]Am sa spun asa cum am mai spus, post-ul meu nu a fost facut in scopul de a jignii pe cineva, era o simpla banuiala. Si, da.. prima oara citisem ca sunt 2 persoane, chiar imi pare rau pt. cele spuse acum. Si fiind oarecum nou (chiar daca acest cont e din 2011) nu am avut sansa sa te cunosc pe tine sau pe [color=#FF0000]TyreXel[/color]. Sper din tot sufletul ca aceasta suspiciune nu va influenta posibila noastra relatie de prietenie :) ![/b][/quote]
Nici de cum, doar ti-am spus opinia mea. Te-ai grabit... :)
Pentru a mă contacta, trimite-mi PM.

Image


Image
Image

www.Minecraft-Romania.com
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 566
Registered for: 11 years 7 months
11
Cont Premium: og_killer

Re: Minecraft-Romania a fost spart Post by The_Wish »

Imi e mila de niste copii fara ocupatie. Dar, presupun cine a spart site-ul. Este vorba de o comunitate sustinuta de unii YT-eri, si ei, tot copii.
Fondator
Fondator
User avatar
Status: Offline
Posts: 3164
Registered for: 13 years 1 month
13
Location: Minecraft-Romania
Contact:
Mafios_X’s avatar
Loading…

Re: Minecraft-Romania a fost spart Post by Mafios_X »

Tot minecraft-romania.COM este la putere. :))
Citeste cu atentie :
- ai nevoie de ajutor la server-ul tau de MINECRAFT ? intri aici ajutor-server/
- ai nevoie de ajutor la MINECRAFT ? intri aici ajutor-joc/
- ceva in legatura cu server-ul nostru ? ai aici categoriile la toate serverele noastre minecraft-server/ !

respecta regulamentul.
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Anunturi administrative”