vSide

Aici puteti gasii recenzii facute de catre echipa dar si de catre alti utilizatori.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 701
Registered for: 11 years 7 months
11
Status: I'm a angel
Location: Bucureşti
Contact:

vSide Post by xPositionx »

Image

Recenzie:De vSide cred ca nu a auzit nimeni din aceasta comunitate.Acest joc este permis persoanelor cu +14 ani.Jocul m-a coplesit cand eram mai mic si inca mai joc.vSide s-a deschis in anul 2006 si a ajuns sa aiba peste un miliard de utilizatori!.In vSide aveai 2 tipuri de bani:vPoint,vBux.vPoint ii faceai prin misiuni de la boti din orase.vBux ii cumparai cu bani reali.Casele le iei cu vPoint dar cea mai mare majoritate vBux.Eu donand 15 milioane din 2009 pana in 2012 am 6 case.Orasele:New Venetia(locul cu cluburi super tari+si de unde poti cumpara 2 case),Raijuku(locul unde faci sumo +si locul de unde puteti cumpara 2 case)La Geno Aries spus LGA(Locul modei majoritatea userilor mai mult stau in LGA+ si locul de unde poti cumpara 3 case). Din pacate vSide a scazut DRAMATIC deoarece au inceput sa fie niste probleme cu grafica si cu bani .Eu sper sa se repare repede pentru ca este un joc care nu te lai asa usor!!!

Nota grafica:Din 2006 pana in 2012 o avea de 9 dar acum cand am apucat sa intru 7.50
Nota gameplay:10 pentru ca ai ce face sa socializezi cu cei din vSide sa iti decorezi casa dar astept sa se repare
Nota story:8(deoarece inca nu are o poveste solida!)
Nota finala:8.50

Trailer:
REVENIT.xPostionx never leave YOU!!

Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Game Reviews”