Limbo

Aici puteti gasii recenzii facute de catre echipa dar si de catre alti utilizatori.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

Fost Moderator
Fost Moderator
User avatar
Status: Offline
Posts: 2019
Registered for: 12 years 7 months
12
Location: Planet Earth
Contact:

Limbo Post by TyreXel »

Image


Recenzie: Limbo este un joc foarte special, desii duce lipsa de culori, personajele nu vorbesc (nici nu cred ca ar fi fost frumos daca era altfel), acesta compenseaza prin faptul ca are niste peisaje destul de interesante, un gameplay destul de bun pentru acest gen de joc, are un sonor ambiental foarte bine realizat, o poveste oarecum fara sens dar destul de misterioasa. Tot odata este si un foarte interesant puzzle game pentru acest gen de joc. Din poze si video nu iti prea dai seama ce trebuie sa faci in Limbo, dar odata ce l-ai instalat si incercat, sunt sigur ca o sa iti placa si ca o sa doresti sa il joci pana la sfarsit.

Nota grafica: 8.50 (este bine realizat pe partea aceasta, design-ul oferind o atmosfera misterioasa si sinistra in acelasi timp, amplificand frumusetea jocului)
Nota gameplay: 9 (este un joc liniar, trebuie doar sa mergi cat mai mult, astfel terminand nivelele, dar asta nu este tot, jocul ofera si o serie de puzzles care sunt foarte interesante uneori chiar dificile)
Nota story: 3.25 (Limbo nu are o poveste anume, doar un scop, cel de a-ti gasii sora mai mica)
Nota finala: 6.91 (este un joc frumos, are o mecanica bine gandita, insotit de puzzles bine realizate, dar duce lipsa de o poveste care ar fi clasat jocul acesta in topuri)

Trailer:
Mi-a facut placere sa fiu Administrator pe aceasta comunitate, dar nu mai pot activa, deoarece incep un nou capitol din viata care este mult mai important. Succes la toti si la toate, mi-a facut cea mai mare placere.

Image

Nick in game: radicalTERRA

"Nothing is real, everything is permitted."

[spoiler=Expand]Image

Image[url=steam://friends/add/76561198018875447]Image[/url]

[/spoiler]
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Game Reviews”