Serious Sam HD: The First Encounter

Aici puteti gasii recenzii facute de catre echipa dar si de catre alti utilizatori.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

Fost Moderator
Fost Moderator
User avatar
Status: Offline
Posts: 2019
Registered for: 12 years 7 months
12
Location: Planet Earth
Contact:

Serious Sam HD: The First Encounter Post by TyreXel »

Image


Recenzie: Daca ati jucat Serious Sam versiunea clasica cand erati mici si stiti ca va placut sa omorati multe creaturi "ciudate", ei bine sigur o sa va placa si seria HD, acelasi Serious Sam dar in varianta HD ! Pentru cei care nu stiu cine-i Sam, ei bine pot sa zic ca este un tip cu "capul pe umeri", seria Serious Sam este bazata pe killing, killing, admirat peisaje epice si iar killing. Desii duce lipsa de o poveste cum au toate jocurile care se respecta (nu zic ca nu are poveste), acesta compenseaza prin faptul ca este foarte fun, mai ales daca iti place sa omori cate o ciudatenie la fiecare colt sau la fiecare pas (da ... nu ai timp de liniste in acest joc).

Nota grafica: 9 (pentru ca are o grafca superba pentru un joc asa vechi si refacut)
Nota gameplay: 10 (specific seriei serious sam, mereu ai ce ucide, nu ai timp sa te plictisesti.)
Nota story: 8 (jocurile serious sam nu au o poveste prea dezvoltata, fiind bazate doar pe killing)
Nota finala: 9 (cu o grafica exceptionala, gameplay de care nu te poti plictisii, Serious Sam HD: The First Encounter merita incercat, mai ales daca l-ai jucat in copilarie)

Trailer:
Mi-a facut placere sa fiu Administrator pe aceasta comunitate, dar nu mai pot activa, deoarece incep un nou capitol din viata care este mult mai important. Succes la toti si la toate, mi-a facut cea mai mare placere.

Image

Nick in game: radicalTERRA

"Nothing is real, everything is permitted."

[spoiler=Expand]Image

Image[url=steam://friends/add/76561198018875447]Image[/url]

[/spoiler]
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Game Reviews”