Reclamatie - Twist

Daca un Moderator a dat avertisment aiurea, a incalcat regulile forumului, puteti reclama aici.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 146
Registered for: 10 years 9 months
10
Status: Lucrand in Photoshop .
Location: Cluj-Napoca
Contact:

Reclamatie - Twist Post by Flavius [;x] »

Nume Moderator: Twist
Motiv reclamatie: Este un ******** de om, asemenea fenomene nu se mai gasesc, daca primesc warn si la bun venit atunci da-i pace, cine l-o gasit si pe asta? cica primesc pentru off-topic, el are 12093719461946621758485431728413 de posturi si eu am 70 si tot eu fac off-topic.
Dovezi:viewtopic.php?f=30&p=104705#p104705, si primul avertisemnt mi-o dat ca erau acolo la jocuri forumiste ultimele vreo 7-8 posturi facute de mine, acolo e sectiune pentru spam nu pentru warn-uri.
Ce sanctiune consideri sa primeasca: Scoaterea moderatoroului pe o perioada limitata.
El zice de mine sa ma astampar, dar el oare se astamapara?
Eu nu il mai suport, are ceva cu mine, pe langa ca la cererile de design multi i-am zis ca ne-am saturat de obsedimea lui de selena gomez, mereu trebui sa-i facem cu selena gomez, si de multe ori nu stim ce sa-i facem si dupa face crize ca nu e buna lucrarea.
Salut, daca nici pe mine nu ma credeti ce spun despre Twist, atunci sunteti o comunitate de tot ******.
Last edited by Cybernetyk. on 04 Jul 2013, 19:57, edited 2 times in total.
Reason: Cenzurat si titlu editat!
Lucrurile marete sunt facute de oameni simpli, eu sunt un om simplu!
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1087
Registered for: 11 years 6 months
11
Cont Premium: xConstructboy99
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Reclamatie Twist Post by xConstructB »

Scuze ca iti zic,dar fara Twist. Minecraft-Romania nu ar mai exista pentru multi din aceasta comunitate.Eu zic ca Twist. merita gradul pe care il are si a muncit mult ca sa il castige.Daca lui ii place Selena Gomez bravo lui..sincer si eu mi-as fi facut doar ca stiam ca la alti nu le place.GFX Design este o sectiune in care se pot cere avatare de toate felurile.Eu vreau unul cu Justin Bieber vrei sa mi-l faci sau nu?Daca nu,eu unul nu am nimic de comentat fiindca Sectiunea Cereri de la GFX Design este o sectiune SECUNDARA in care tu poti sa il ajuti sau nu pe acel utilizator.In privinta off-topicului are dreptate Twist.
acum sper ca nu te superi si vreau sa dovedesti ca esti matur!
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1094
Registered for: 11 years 2 months
11
Cont Premium: mad_cal1993
Location: Chiar te intereseaza?

Re: Reclamatie Twist Post by Cybernetyk. »

In primul rand,ai facut off-topic.La jocuri forumistice ai facut post-hunt!Daca vrea sa aiba avatare cu Selena Gomez,lasa-l!Fiecare cu ce-i place!Insemamna ca si eu ar trebui sa primesc warn deoarece am doar avatare cu acest semn?Apropo de ce ai spus,treaba noastra,putem trai si fara tine!Acum ar trebui sa iei ultimul warn,cel pentru limbaj!
Image
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 146
Registered for: 10 years 9 months
10
Status: Lucrand in Photoshop .
Location: Cluj-Napoca
Contact:

Re: Reclamatie Twist Post by Flavius [;x] »

Fara el nu ar fi minecraft-romania :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) efectiv mor de ras, hai sa testam 1 saptamana fara el sa vezi ca e mai bine multa lume e mai fericita ca insfarsit comuntatea e scapata de cineva care da warn-uri in prostie, infine sa zicem ca e cum vrei tu la gfx, dar la celalalte, e un *** de om, nu ai ce face cu el, imi zice mie sa-mi schimb comportamentul, eu l-am schimbat in legatura cu posthunt-ul acuma sa-si schimbe si el prostia, sa faca si el ceva pentru mine.
Last edited by Reevo on 29 Jun 2013, 14:41, edited 1 time in total.
Reason: Cenzurat.
Lucrurile marete sunt facute de oameni simpli, eu sunt un om simplu!
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1087
Registered for: 11 years 6 months
11
Cont Premium: xConstructboy99
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Reclamatie Twist Post by xConstructB »

Acest ":))))" repetat arata lipsa ta de maturitate si daca mai continui cu off-topic sau mai postezi dupa mine vei lua ultimul tau WARN!Sper ca ai inteles!
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 146
Registered for: 10 years 9 months
10
Status: Lucrand in Photoshop .
Location: Cluj-Napoca
Contact:

Re: Reclamatie Twist Post by Flavius [;x] »

Banati-mi contu, is cel mai prost de pe comunitate! mai bine ma joc farmerama decat sa stau cu twist pe comunitate, sincer comunitatea este faina si imi palce, dar o strica Twist L-)
Lucrurile marete sunt facute de oameni simpli, eu sunt un om simplu!
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 591
Registered for: 11 years 1 month
11
Status: Mulți spun că sunt mincionos, prost, mitocan, nesimțit... și au dreptate.
Location: Bistrița

Re: Reclamatie Twist Post by Sfânta Șchioapă »

Ma bucur ca mi-ai cerut sa-ti scot desenatorul , pentru ca nu-l mai primesti "veac-purui-amin" . Daca te legi de Twist. , amicul meu , te legi de mine , clar ? Twist e un tip de treaba , care isi face munca cum trebuie. Sa dea warnuri de geaba? Cand face papa Francisc flotari. E printre prietenii mei buni din comunitate. Concluzie: el si-a facut treaba , tu il faci sa se simta prost... reclamatia asta e ceva de genul a ce am scris eu in blog...
Image
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 566
Registered for: 11 years 6 months
11
Cont Premium: og_killer

Re: Reclamatie Twist Post by The_Wish »

Flavius, te rog sa ai un limbaj adecvat pentru a nu face aceasta comunitate de ras prin limbajul tau. Dupa cum a spus Cyber, ai primit warn pentru off-topic si post-hunt. Nu cred ca ar fi ajuns Moderator Global daca era cum spui tu. Si ce treaba ai tu cu avatarele lui? Daca tipului ii place cu Selena, sa fie cu Selena. Topic Closed pana la decizia unui Administrator pentru a se evita off-topic-ul
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1121
Registered for: 11 years 3 months
11
Status: Drastic la nevoie dar corect!
Location: Germany
Contact:

Re: Reclamatie Twist Post by ProWaf »

Warn-urile sunt acordate de el din cauza noastra! A moderatorilor. Noi avem o sectiune unde reclamam user-ii .
Respecta si vei fi respectat!

Image

[spoiler]ImageImageImageImage

[/spoiler]
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 2309
Registered for: 12 years
12
Status: - Maybe I'm bad, but I'm right!
Cont Premium: ReevoXFR
Contact:
Reevo - XFR’s avatar
Loading…

Re: Reclamatie Twist Post by Reevo »

Aici, nu crezi ca-i Off-Topic? Ce legatura are nororiul tau cu prezentarea acelui User, deci Warn-ul il meriti.

Sectiunea de Jocuri Forumistice nu este o sectiune de Spam, daca tu stiai ca-i o sectiune de Spam, stiai prost, deci si Warn-ul acesta l-ai luat pe propria raspundere, dand dovada ca nu ai citit tot regulamentul sau poate chiar deloc.

Deci, nu vad de ce ar trebuii sa-l sanctionez pe Twist. Ai spus ca da Warn-uri aiurea, dar doar tu esti acela care i-a facut reclamatie, si te-am lamurit ca warn-urile pe care le ai in prezent, le-ai luat pe merit.

Pentru limbajul pe care l-ai folosit, ar trebuii sa-ti dau un warn, fiind urmat de o suspendare de 30 de zile, dar nu cred ca vreau sa o fac, acel warn o sa-l primesti daca nu-ti ceri scuze fata de Twist, deoarece mie unul nu mi-ar fii placut sa fiu jignit asa si nici tie.

Twist,

08 Jun 2013, 20:43 The following warning was issued to this user
» Post-hunt, next x2 warn (ban direct)



Sa-ti reamintesc de ce si cand se da ban? Pentru ca faci post-hunt nu se da ban, doar suspend si numai daca ai acumulat 3 warn-uri.

Si tu la fel, cere-ti scuze fata de Flavius, deoarece se vede ca tu nu poti sa-l lamuresti de ce-i dai Warn. Daca ai vazut ca nu stie de ce, ii dai frumos un PM clar si explicit prin care-i spui de ce, unde si cum a gresit, sa nu se mai ajunga la astfel de chestii, deoarece nu-mi plac.

Flavius, daca va impacati, poti sa-ti recapeti gradul de Desenator, deoarece stiu ca te pricepi.

Metal H.,

Inteleg ca sunteti prieteni, dar daca aflu ca i-ai scos gradul lui Flavius doar pentru ca l-a jignit pe Twist (prietenul tau) ne suparam. Nu se face asa ceva. Prietenie sau nu, sanctionez pe oricine, ai gresit, platesti.

Sper ca v-am lamurit pe toti, nu am mai adus vorba despre Selena Gomez, deoarece nu cred ca tu, ca Desenator trebuie sa faci un lucru care-ti place tie, bine inteles, trebuie sa fii mandru de ce ti-a iesit, dar nu sa pui baza in stock, stock-ul il alege user-ul, tu doar il infrumusetezi.

Astept sa vad ce aveti de spus fiecare.
Pentru a mă contacta, trimite-mi PM.

Image


Image
Image

www.Minecraft-Romania.com
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Reclamatii Moderatori”