Rank Cleaner

Ai o sugestie care crezi ca ar trebuii aplicata pe forum? Te rugam sa faci un topic aici.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

Vreti ca acest grad sa fie adaugat ?

Da , cu siguranta !
1
11%
Nu , nu are rost !
8
89%
 
Total votes: 9

skill +1
skill +1
User avatar
Status: Offline
Posts: 78
Registered for: 10 years 10 months
10
Status: -Pisicutaa..!pis pis pis
-Asculti Radio Zu sau Kiss?
Location: Jakarta
Contact:

Re: Sugestie interesanta ! Post by ¤IronMan¤ »

Okay ba Ok ! Hoo ca nu suntem animale ! Eu doar am propus si poate ca am spus cateva lucruri gresite , dar voi doar trebuie sa imi spuneti ma hienelor ! In legatura cu gradul e ok a fost doar o idee , nu v-am obligat sa il puneti si nu am vrut sa va jignesc , dar pentru ca stati pe invisible eu cred altceva, ca nu va stiu prea bine .Deci imipare rau daca v-am suparat , dar nu trebuia sa reactionati asa . Unul spune :
- Nu, contra tu vrei nume colorat si alte prosti... Apoi Alexutu imi spune ca am incalcat 2 reguli .Este adevarat am incalcat 2 reguli , asta este am gresit, acum puteti sa ma aruncati la lei !
Serios.. tot ce incerc sa spun este sa ,,Aveti grija unii de alti si fiti respectosi cu toata lumea , nu va certati pentru nimic !
Toata viata mea am trecut prin perioade grele si am fost discriminat la scoala de unii copii si mutatul si parasirea prietenilor si a orasului natal ... Ma refer ca am fost foarte stresat si vreau sa spun ca eu aici in comunitate ma simt diferit ,am multi prieteni si sunt tratat cu respect ! Sper sa ramana asa !
Deci va rog frumos sa aveti mai multa intelegere pentru unele persoane , pana nu e prea tarziu .
Si eu nu folosesc limbaj de chat , eu invat in engleza la scoala si vorbesc in engleza sau altelimbi cu lumea .Deci mai uit unele cuvinte romanesti sau mai fac greseli din cauza tastaturei noi , nu sunt obisnuit cu ea .
In legatura cu sugestia poate fi respinsa , are prea multe contra .
Multumesc !
Aveti grija unii de altii !
Image

(c) copryight IronMan
Fost Moderator
Fost Moderator
User avatar
Status: Offline
Posts: 2019
Registered for: 12 years 7 months
12
Location: Planet Earth
Contact:

Re: Sugestie interesanta ! Post by TyreXel »

Au reactionat asa deoarece ai facut afirmatii false si fara ca tu sa te fi documentat inainte. Se mai intampla.

Resping propunerea, nu avem probleme de genul, daca nu-si fac treaba stiu ca or sa ramana fara grad.
Mi-a facut placere sa fiu Administrator pe aceasta comunitate, dar nu mai pot activa, deoarece incep un nou capitol din viata care este mult mai important. Succes la toti si la toate, mi-a facut cea mai mare placere.

Image

Nick in game: radicalTERRA

"Nothing is real, everything is permitted."

[spoiler=Expand]Image

Image[url=steam://friends/add/76561198018875447]Image[/url]

[/spoiler]
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Sugestii pentru viitor”