Launcher nou

Aici vom discuta despre joc in sine; atentie, nu rezolvam probleme in aceasta sectiune ci discutam si ne lamurim cateva nedumeriri!

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

Forum rules
Ajutor la propriul tau server aici: ajutor-server/
Ajutor la jocul Minecraft aici: ajutor-joc/
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 2
Registered for: 11 years 9 months
11
Status: Epic

Launcher nou Post by AlexTureac »

Salut!Nu stiu daca ati auzit , dar ieri , 19.04.2013 a fost lansat primul Snapshot pentru Minecraft 1.6 .El adauga cai , covoare si alte cateva chestii.Problema , insa , nu este asta , este ca acum Minecraft lucreaza cu Java 6 , in loc de 5 , ca pana acum , deci nu vom mai putea folosii vechiul lansator.Noul lansator , insa , necesita un cont Premium.Deocamdata nu este nici-o problema deoarece este decat un Snapshot , dar cand 1.6 va aparea , nu vom putea juca pana cand cineva nu decodeaza Launcher-ul.
Echipa MC Romania , sa va vad ca faceti ceva cat e in Snapshot , daca reusiti ... :ymapplause:
Last edited by xConstructB on 21 Sep 2013, 22:18, edited 3 times in total.
Reason: Titlu editat!
Image
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 3721
Registered for: 12 years 10 months
12
Status: I am sorry, but I cannot be friends with a goddess, because I have signed a contract with a devil.
Cont Premium: RazvanTheKing

Re: O problema mare cu noul Launcher. Post by LeonardoDaVinci »

AlexTureac wrote:Salut!Nu stiu daca ati auzit , dar ieri , 19.04.2013 a fost lansat primul Snapshot pentru Minecraft 1.6 .El adauga cai , covoare si alte cateva chestii.Problema , insa , nu este asta , este ca acum Minecraft lucreaza cu Java 6 , in loc de 5 , ca pana acum , deci nu vom mai putea folosii vechiul lansator.Noul lansator , insa , necesita un cont Premium.Deocamdata nu este nici-o problema deoarece este decat un Snapshot , dar cand 1.6 va aparea , nu vom putea juca pana cand cineva nu decodeaza Launcher-ul.
Echipa MC Romania , sa va vad ca faceti ceva cat e in Snapshot , daca reusiti ... :ymapplause:
Dacă asta e problema ta cea mai mare atunci e clar.
Ne pui la încercare sau vrei sau chiar ai probleme cu asta?
În cel mai rău caz vom rămâne la versiunea 1.5.1 sau ultimul snapshot.Dar nu va fi cazul.
Even now, I still remember the white of the snow of that day
I will never forget the warmth of the lips I first kissed
I still love you.

Image

Nu raspund la PM-uri. Nu ajut pe privat. Nu sunt sociabil. Nu ma mai puneti la respect, nu-l merit.
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 2
Registered for: 11 years 9 months
11
Status: Epic

Re: O problema mare cu noul Launcher. Post by AlexTureac »

Uita-te si tu la data , a fost a doua zi (vineri) dupa can a aparut 13w16a.
Ei au scos launcher-ul imediat dupa 13w17a(peste o saptamana),facusem rost de unu' care nu-mi zice ca are virus de miercuri.
Image
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 3721
Registered for: 12 years 10 months
12
Status: I am sorry, but I cannot be friends with a goddess, because I have signed a contract with a devil.
Cont Premium: RazvanTheKing

Re: O problema mare cu noul Launcher. Post by LeonardoDaVinci »

AlexTureac wrote:Uita-te si tu la data , a fost a doua zi (vineri) dupa can a aparut 13w16a.
Ei au scos launcher-ul imediat dupa 13w17a(peste o saptamana),facusem rost de unu' care nu-mi zice ca are virus de miercuri.
Nu asta era punctul de interes la ce am scris eu acolo.Am spus ca vom rezolva daca ceva te nemultumeste.Nu trebuie să te impacientezi.
Even now, I still remember the white of the snow of that day
I will never forget the warmth of the lips I first kissed
I still love you.

Image

Nu raspund la PM-uri. Nu ajut pe privat. Nu sunt sociabil. Nu ma mai puneti la respect, nu-l merit.
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 723
Registered for: 11 years 2 months
11

Re: O problema mare cu noul Launcher. Post by Equinox »

Se pare ca au trecut problemele,a aparut 1.5.2 .
Locked.
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Discutii minecraft”