Grad nou

Ai o sugestie care crezi ca ar trebuii aplicata pe forum? Te rugam sa faci un topic aici.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

Ai dori acest grad?

Da
8
73%
Nu
3
27%
La ce ar fi de folos?
0
No votes
 
Total votes: 11

Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 2309
Registered for: 12 years 1 month
12
Status: - Maybe I'm bad, but I'm right!
Cont Premium: ReevoXFR
Contact:
Reevo - XFR’s avatar
Loading…

Re: Nou grad Post by Reevo »

Da ... eu unul nu cred ca este o idee rea. Inteleg ce vrei sa spui, nu stiu care dintre voi stiti de SteamTrades, acolo sunt useri, foarte de incredere, care se numesc "MiddleMan" ... prin ei se fac Trade-urile care necesita mai multa incredere, gen paypal, conturi, etc ... tot ce nu se poate face printr-un simplu trade.

O sa vorbesc si cu restul Administratorilor, si o sa vedem.

PS: Spun de acum, niciun user nu o sa primeasca acest "grad", doar membrii staff-ului, dar chiar si acolo, nu oricine, doar ce-i cu vechime. De exemplu: Administrator.
Pentru a mă contacta, trimite-mi PM.

Image


Image
Image

www.Minecraft-Romania.com
Fost Moderator
Fost Moderator
User avatar
Status: Offline
Posts: 2019
Registered for: 12 years 7 months
12
Location: Planet Earth
Contact:

Re: Nou grad Post by TyreXel »

Urmaresc acest topic inca de cand a fost creat, nu am raspuns deoarece nu am vrut sa intervin prea devreme, cu scopul de a vedea cat mai multe pareri si evolutia acestui subiect.

Idea este buna (chiar logica), dar este cam greu sa numim o persoana ca fiind de incredere, dupa ca noi (echipa) sa fim responsabili pentru tradeurile care nu au decurs cum trebuie... Dupa cum am mai zis la un utilizator acum mult timp, care a patit o "paguba" asemanatoare (a fost pacalit), noi nu ne asumam raspunderea pentru tradeurile facute de catre voi, deoarece nu dorim sa ne implicam in asa ceva. Nu dorim sa numim un om de incredere, deoarece automat ne asumam raspunderea pentru faptele persoanei respective de unde reiese ca noi (echipa) suntem vinovati.

De aceea, dorim ca toti utilizatorii sa isi faca propriile tradeuri individual, acum daca voi nu stiti sa faceti un trade, nu mai faceti... decat sa va alegeti cu o "teapa" de la cei care vi se par de incredere.

Poate, doar poate, o sa implementam un fel de sistem doar pentru partea de Anunturi, unde fiecare utilizator poate lasa un fel de reputatie unui utilizator al forumului. In functie de cata reputatie are respectivul cu care faceti trade, inseamna ca este oarecum de incredere, dar tot nu garantam acest lucru, ca persoana respectiva sa fie de incredere sau nu.

Dupa cum am zis, nu dorim sa dezvoltam mai mult categoria Anunturi...

Sper ca ati inteles unde bat.
Mi-a facut placere sa fiu Administrator pe aceasta comunitate, dar nu mai pot activa, deoarece incep un nou capitol din viata care este mult mai important. Succes la toti si la toate, mi-a facut cea mai mare placere.

Image

Nick in game: radicalTERRA

"Nothing is real, everything is permitted."

[spoiler=Expand]Image

Image[url=steam://friends/add/76561198018875447]Image[/url]

[/spoiler]
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Sugestii pentru viitor”