GFX - Portofoliu,Electrickfun,Avatar

Design, grafica, tot ce inseamna GFX si design.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 4
Registered for: 11 years 7 months
11

GFX - Portofoliu,Electrickfun,Avatar Post by ElectrickFun »

Salut acestea sunt cateva creatii
1.Image
2.Image
3.Image
4.Image
5.Image
6.Image
7.Image
8.Image
9Image
10.Image
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 3089
Registered for: 12 years
12
Location: Corelone, Italy

Re: [portofoliu]ElectrickFun Post by Twist. »

Sunt frumoase, bravo, imi plac in special numarul 5 si 1.
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 21
Registered for: 11 years 3 months
11

Re: [portofoliu]ElectrickFun Post by Cornelmatrix »

Aici vad lucrari facute in diferite moduri de la un nivel de nota 9.5 la un nivel de nota 2 sau chiar mai mica datorita :
Exces de Blur sau Saturation sau Texturi .
Daca te uiti la 4 si 5 pari un artist bun dar daca te uiti la 9 , 10 e chiar ......
Atat am avut de zis dar daca nu te superi te-as intreba ce e cu o diferenta atat de mare de stiluri de la bun spre foarte bun la vomitos ....
Sper ca nu te superi daca spun ce gandesc (R.I.P.) , daca ti se pare ca nu am dreptate poti sami aduci un argumen (accept orice injuratura sau vorba buna) .
Image
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 4
Registered for: 11 years 7 months
11

Re: [portofoliu]ElectrickFun Post by ElectrickFun »

Cornelmatrix wrote:Aici vad lucrari facute in diferite moduri de la un nivel de nota 9.5 la un nivel de nota 2 sau chiar mai mica datorita :
Exces de Blur sau Saturation sau Texturi .
Daca te uiti la 4 si 5 pari un artist bun dar daca te uiti la 9 , 10 e chiar ......
Atat am avut de zis dar daca nu te superi te-as intreba ce e cu o diferenta atat de mare de stiluri de la bun spre foarte bun la vomitos ....
Sper ca nu te superi daca spun ce gandesc (R.I.P.) , daca ti se pare ca nu am dreptate poti sami aduci un argumen (accept orice injuratura sau vorba buna) .
Mersi si stiu ca unele nu sunt din cele mai bune.
Trebuie sa iti spun ca mam apucat din nou de Photoshop dupa mai bine de 5-6 luni in care nu am intrat d eloc in PS.
Unele sunt primele facute dupa acea pauza.
Dupa am mai incercat cateva stiluri noi si nu am reusit.
Unele sunt printre primele pentru ca a trebuit sa imi completez portofoliul si a durat ceva timp pana sa ma intorc la fostul meu stil :D
Deci iti multumesc pentru tot ce ai spus si ca dedicat ceva timp pentru am raspunde! :)
Si nu,nu te voi innjura chiar ma bucur cand cineva ma critica pentru ca stiu ce sa inbunatatesc la mine: D
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “GFX Design”