TRADARE !

Aici stafful Minecraft Romania vor afisa diverse anunturi.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill +1
skill +1
User avatar
Status: Offline
Posts: 95
Registered for: 12 years 2 months
12
Status: Elev XI
Location: Sebes-Alba

Re: TRADARE ! Post by TheSpaceBoy »

dap. eu sincer nu as vrea sa fiu owner prea multa presiune+ ca nu ma dau in vant sa conduc:)).acum chiar ca suntem intro incurcatura. eu doar in adnrei8d as avea incredere dar... nu lam mai vazut on de mult.
ok nu am stiut ca are ban, eu am zis doar in cine am avut incedere:P miam spus parerea.
Last edited by TheSpaceBoy on 23 Aug 2012, 21:35, edited 2 times in total.
*I'm Back *
*More Dumb,More WTF IS THIS , More ME*
skill +2
skill +2
User avatar
Status: Offline
Posts: 136
Registered for: 12 years 4 months
12
Status: Am revenit >:D<
Contact:

Re: TRADARE ! Post by pufarin »

niste ratati invata tot ce se poate de aici si pleaca mai departe , oricum nu cred ca se vor descurca
Un om destept a spus : "Nu exista pe pamant prostie mai mare ca omul"
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 804
Registered for: 12 years 9 months
12
Status: TERRARIA FTW! ^^
Location: Mangalia
Contact:

Re: TRADARE ! Post by LaVrajeala »

Hai ca ma bag si eu ca musca in lapte.
1. Multi dintre voi ati inceput sa faceti post hunt
2. Ic3 am doo banuieli despre in legatura cu ce faci comunitatea aia, si sincer tind sa inclinez spre prima ( nu dau nume) ( uitativa la posturile mele :DD )
3. Mafios eu zic T.C!
4. pufarin asaeste, multi sunt niste pupincuristi, se dau bine pe langa tine si cand vad o 'sansa' o 'mananca cu prea multa pofta' (:DD ce poet sunt =)) ) si dupaia nu se mai descurca si se tarasc inapoi.
Last edited by arkaN on 23 Aug 2012, 22:53, edited 1 time in total.
Image


[spoiler]
[/spoiler]

9GAG, THE SOUL EATER
Click here => http://adf.ly/Ig6gn

Caut pe cineva cu care sa joc Battlefield Bad Company 2. Daca are cineva chef contactatima cu un pm aici sau pe fb la Cosmin Ciucioiu ^^
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 1179
Registered for: 12 years 6 months
12
Status: Omul cu serverele.
Location: sub papuc.
Contact:

Re: TRADARE ! Post by Giuseppe »

Nu ştiu despre ce vorbiţi dar să ştiţi şi voi că eu nu mai sunt pe nici o comunitate de Minecraft, am lăsat jocul baltă. Doresc să joc şi alte jocuri.
Respect mie, omul oamenilor şi comunităţii minecraft-romania.com.
Vrei să ai propriul tău server de Minecraft ? Vrei sa fie online 24/24 şi nu ai unde să-l ţii ? Vrei să fie gata configurat ? Citeşte aici!
Îţi punem la dispoziţie 3 servere de Minecraft unde te poţi distra fără limite. Citeşte aici!
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 3721
Registered for: 12 years 10 months
12
Status: I am sorry, but I cannot be friends with a goddess, because I have signed a contract with a devil.
Cont Premium: RazvanTheKing

Re: TRADARE ! Post by LeonardoDaVinci »

Giuseppe wrote:Nu ştiu despre ce vorbiţi dar să ştiţi şi voi că eu nu mai sunt pe nici o comunitate de Minecraft, am lăsat jocul baltă. Doresc să joc şi alte jocuri.
"Cei cu care imparteam odata un mar,dispar atat de des incat ma plictisesc sa-i numar.
...
Si chiar d-as fi sub papuc fara speranta,tot i-as saluta pe aia pe care-i stiu de-o viata."
Even now, I still remember the white of the snow of that day
I will never forget the warmth of the lips I first kissed
I still love you.

Image

Nu raspund la PM-uri. Nu ajut pe privat. Nu sunt sociabil. Nu ma mai puneti la respect, nu-l merit.
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 252
Registered for: 12 years 9 months
12
Location: Ploiesti
Contact:

Re: TRADARE ! Post by xCaPcs4 »

=)) poaetul mamii oricum eu am terminat cearta cu mafios m-am imapacat cu el si totul e bine si frumos mai e ic3 sa se inapace ca nu e frumos sa purtati dusmanie :P

Nume: MyStErYd
Varsta: 16 ani
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 15
Registered for: 11 years 8 months
11

Re: TRADARE ! Post by LeBuax »

Voi nu vedeti ca pe mine m-ati injurat mai mult decat pe Giuseppe sau adamih , care au facut comunitatea aceea ?
:-j

Rog sa mi se baneze acest cont , sa nu mai am nicio legatura cu comunitatea aceasta !
Multumesc.
skill +2
skill +2
Status: Offline
Posts: 104
Registered for: 12 years
12
Status: In concurenta pentru posturi!
Location: Romania
Contact:

Re: TRADARE ! Post by maestrulWro »

pacat de ic3box, a fost bun, si probabil, l-a ascultat pe mafios fiindca a fost aceeasi neintelegere ca cea de la ssunde: cand a luat serverul, giuseppe se ocupa de administrare.
eu, cand cumpar ceva si am garantie de ex., nu ma duc in garantie la cine zice ca se ocupa cu asa ceva, ma duc intai la magazin. si ce ma rog a facut rau ic3box??? e si el om, are si el defecte. haide sa ne iertam si T.C.
se face post-hunt
devenim ridicoli

ce isi zice cineva care vrea sa cumpere servere de aici si intai vede anuntul si citeste: "nu cumpar de aici ca dupa o sa il piarda sau nu voi mai avea drepturi asupra lui!"

EDIT: Copiat de la profilul lui giuseppe:
full skill
Joined: 06 Oct 2011, 19:55
Posts: 1899
Location: sub papuc.
Status: Offline
A multumit de: 64 ori
Multumiri primite: 187
Status: Omul cu serverele.

deci va dati seama, cine se uita pentru un server pe el il contacteaza... :|
giuseppe, imi amintesc ca a fost totusi o problema cu servrele... 8-|
poate rezolvi... :-w
Image
112 posturi->29.08.2013, 19:04
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 495
Registered for: 12 years 6 months
12
Status: Retras.
Fost Administrator.
*Iubesc trădarea dar urăsc pe trădător.

Re: TRADARE ! Post by rTzIasi »

Giuseppe ai noroc ca mafios e om cu inima mare [O stiu de cand i-am facut acea "farsa" lu' Monster acum ceva timp =))] Eu in locul lui , nici salut nu-ti mai ziceam pentru ce ai facut :)
Ic3Box , ti-am zis , te consideram prieten ,dar dupa ce ai facut , ntz.
Puteti ramane pe forum , pe servere ,dar fiti sigur de un lucru , grad nu veti mai lua.
I will bury my dick so far inside your ass, whoever could pull it out would be crowned king Arthur.
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Image
"Iubesc trădarea dar urăsc pe trădător." - Iulius Cesar.


Nume in joc dfernand / rtziasi. :)
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 15
Registered for: 11 years 8 months
11

Re: TRADARE ! Post by LeBuax »

Sa va spun ceva.

La momentul cand am achitat ultima factura , cu 2 zile inainte de 'tradare' , Giuseppe INCA se ocupa de servere si INCA avea grad pe forum. OK , am platit la el , cum scrie si mai sus , la omul " responsabil cu serverele ".

Peste 2 zile , adamih ma contacteaza pe Y!M spunandu-mi ca toate serverele se muta pe Romania-Minecraft.Ro .
La inceput am zis NU , eu raman aici , dar , pierdeam serverul. Asa ca m-am dus cu munca mea de luni , ca riscam s-o pierd. Adamih mi-a zis:

" Ori te muti , ori ti-l mut eu " .

Peste ceva zile , Mafios recupereaza serverele si eu raman fara el. Toata lumea ma injura ca cica am tradat , etc.

Asa s-a intamplat totul. Faceti cum vreti.
Tot ce zic este ca , eu am platit ultima luna , 20 euro.
Deci , nu mi se pare corect sa-mi luati serverul :) Sau sa mi-l dati inapoi tot pe o plata , adica , asta chiar ca este..
Banii nu au ramas la Giuseppe , sa zic asa , banii s-au dus TOT de unde sunt VPS-urile ( la zoar )
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Anunturi administrative”