TRADARE !

Aici stafful Minecraft Romania vor afisa diverse anunturi.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 789
Registered for: 11 years 10 months
11

Re: TRADARE ! Post by zAzz! »

arkaN wrote:@dNd, esti de acord cu Ic3Box, bun, dar sti macar care a fost situatia?Nu.Citeste celelalte posturi.SSundee nici macar nu stia ca este vorba despre furt si tradare, el doar a primit ordine sa-si mute server-ul.Acesta a ascultat, a dat anunt pe server ca ne mutam, si toti au venit odata cu serverul.Nu a mers nimeni cu intentia de a trada pe cineva.
A primit ordin de la mafios ? Din spusele lui , ssundee a platit la mafios deci asculta de mafios cand sa-si mute serverul . Cand achizitionezi un server scrie foarte clar ca serverul ramane in comunitate , iar Giuseppe nu este mafios pentru a da ordine in locul lui. Daca mafios ii zicea sa il mute era una , dar e destul de clar ca nu a facut-o, nu?
Gol.
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 8
Registered for: 11 years 8 months
11
Status: www.minecraft-romania.eu
Contact:

Re: TRADARE ! Post by SSundee »

omule nu asta a fost poveste cand am achizitionat eu serverul giuseppe se ocupa de administrare lor bani etc.. in acel moment eu nu mai stiu de la cine am auzit ca giuseppe este resslerul nu mafios deci atunci cand a fost vorba de mutat nu am avut incotro am fost lafel de surpins ca ramasesem fara sv si ce vrei sa fac? (punete in locul meu ) si am mers alaturi de server ..... dar vad ca nu pricepi din faptul ca nu am avut incotro!!
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 15
Registered for: 11 years 8 months
11

Re: TRADARE ! Post by LeBuax »

arkaN wrote: Pentru ca tu tocmai ai zis ca pleci si iti faci propria comunitate + ca tu stiai de tradare, si totusi nu te-ai impotrivit, ai mers cu capul inainte, orbit de putere urmand sa vi aici sa-i injuri pe toti, sa pui la status "o sa fim mai buni decat voi" si chestii de genul asta, iar mai apoi, ai venit sa-ti ceri scuze pentru o fapta pe care ai facut-o fiind foarte constient ceea ce faci
Am zis ca este comunitate de minecraft ?
NU !
Cum au zis si ceilalti in celelalte posturi :
" Daca giuseppe isi facea alta comunitate , dar nu de MC , noi il sustineam , nu aveam nimic in potriva " /:)
Eu nu imi fac comunitate de MC.
Oricum , arkaN , o sa te rogi tu dupa pe la mine , si o sa auzi de mine si de comunitatea mea si de la prietenii tai cel mai probabil , ai sa vezi :) Nu zic ca azi o fac si maine e cea mai populara , in timp , o sa auziti de Ic3Box , mai mare decat un 'Super-Moderator' !

SI NU , nu este o amenintare ! :)
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 8
Registered for: 11 years 8 months
11
Status: www.minecraft-romania.eu
Contact:

Re: TRADARE ! Post by SSundee »

eu stiu ce comunitate iti faci :P
skill +1
skill +1
Status: Offline
Posts: 91
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Cluj-Napoca

Re: TRADARE ! Post by arkaN »

LeBuax wrote:
arkaN wrote: Pentru ca tu tocmai ai zis ca pleci si iti faci propria comunitate + ca tu stiai de tradare, si totusi nu te-ai impotrivit, ai mers cu capul inainte, orbit de putere urmand sa vi aici sa-i injuri pe toti, sa pui la status "o sa fim mai buni decat voi" si chestii de genul asta, iar mai apoi, ai venit sa-ti ceri scuze pentru o fapta pe care ai facut-o fiind foarte constient ceea ce faci
Am zis ca este comunitate de minecraft ?
NU !
Cum au zis si ceilalti in celelalte posturi :
" Daca giuseppe isi facea alta comunitate , dar nu de MC , noi il sustineam , nu aveam nimic in potriva " /:)
Eu nu imi fac comunitate de MC.
Oricum , arkaN , o sa te rogi tu dupa pe la mine , si o sa auzi de mine si de comunitatea mea si de la prietenii tai cel mai probabil , ai sa vezi :) Nu zic ca azi o fac si maine e cea mai populara , in timp , o sa auziti de Ic3Box , mai mare decat un 'Super-Moderator' !

SI NU , nu este o amenintare ! :)
A, mda, ce a vrut sa insemne asta?Cu siguranta o sa vin la tine in comunitate, cel mai probabil in 2666 pe 30 Februarie ma vezi inregistrat.Am auzit de multe comunitati de la amicii mei, si ce?Asta inseamna ca ma intereseaza sau ceva?Nici macar un ochi nu am dat, oricat ar fi de populata.
Ic3, imi pare rau daca te-am jignit in vre-un fel, dar e purul adevar.Tu cu mana ta ti-ai facut-o, inca puteai sa fi in aceasta comunitate cu Super Moderator sau mai mult de atat, dar tu ai dat cu piciorul.
Chestia cu Giuseppe si comunitatea noua.Cei din staff-ul Minecraft-Romania il sustineau daca nu avea comunitate tot de MC si copiata.Acum tu te pui in locul lui, dar nu a zis nimeni de vreo sustinere dupa ce ai intors spatele comunitatii si ai venit sa injuri.
Inca o data imi cer scuze daca te-am jignit si iti urez mult succes cu comunitatea pe care vrei sa o infiintezi.
In-game name: arkaN

We have to look for the facts, not words.
Actions speak louder than words.
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 15
Registered for: 11 years 8 months
11

Re: TRADARE ! Post by LeBuax »

arkaN , nu uita ca si tu ai fost pe acea comunitate ;)

Si nu cred ca mi s-a parut , dar stiu 99% ca aveai si un grad pe forum ;))
skill +1
skill +1
Status: Offline
Posts: 91
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Cluj-Napoca

Re: TRADARE ! Post by arkaN »

Da, este adevarat, am fost pe comunitatea aia, dar nu am stiut ca voi ii tradati.
Si da, am avut grad pe forum.
Sincer, nu mai am chef sa lungesc discutia.
Atat iti spun.Voi trebuia sa ne anuntati si sa ne spuneti ce aveti in cap, atunci se schimbau lucrurile.Voi ati plecat pur si simplu cu serverele fara sa ne marturisiti adevarul.
In-game name: arkaN

We have to look for the facts, not words.
Actions speak louder than words.
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 171
Registered for: 11 years 9 months
11

Re: TRADARE ! Post by Daxx »

Este foarte adevarat, eu la inceput am crezut ca au dat afara serverele sau ca s-a schimbat numele si designul forumului, dar dupa am vazut ca nu este asa.
Si de aici incepe iar povestea cu serverele si am stat cu ele etc,
Fondator
Fondator
User avatar
Status: Offline
Posts: 3164
Registered for: 13 years 1 month
13
Location: Minecraft-Romania
Contact:
Mafios_X’s avatar
Loading…

Re: TRADARE ! Post by Mafios_X »

LeBuax wrote: Oricum , arkaN , o sa te rogi tu dupa pe la mine , si o sa auzi de mine si de comunitatea mea si de la prietenii tai cel mai probabil , ai sa vezi :) Nu zic ca azi o fac si maine e cea mai populara , in timp , o sa auziti de Ic3Box , mai mare decat un 'Super-Moderator' !
=))))))))) =))))))) =)))))) ice, creste tata creste !!!!!!!!!!!!! :))) cum sa zici asta? deja te lauzi ca vei avea ceva mare cand nici nu ai varsta pentru asta.. :))

te atac pentru ca si tu m-ai atacat la randul tau, pe la spate. :ymparty:
Citeste cu atentie :
- ai nevoie de ajutor la server-ul tau de MINECRAFT ? intri aici ajutor-server/
- ai nevoie de ajutor la MINECRAFT ? intri aici ajutor-joc/
- ceva in legatura cu server-ul nostru ? ai aici categoriile la toate serverele noastre minecraft-server/ !

respecta regulamentul.
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 40
Registered for: 11 years 10 months
11
Status: Respecta si vei fi respectat.

Re: TRADARE ! Post by Lukjo »

mda,ic3,crezi ca asa vei face cea mai buna comunitate daca te lauzi?iato o viata omule,odata team respectat,cum fac multi,dar acum ai ajuns un gunoi,si dnd,nu-ti fa griji,mai gandeste si tu cu capu de om nu ce cel de troll,ca nici macar op nu ai avut in comunitatea astaa si vrei sa fi owner
Respecta si vei fi respectat!
Gandeste cu capu de om nu cu cel de troll:)
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Anunturi administrative”