TRADARE !

Aici stafful Minecraft Romania vor afisa diverse anunturi.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 4
Registered for: 11 years 9 months
11

Re: TRADARE ! Post by Boboca »

Solo wrote:Nu mai fiti asa "pupinmafios`isti " .... Pana la urma toti se satura de Mafios_X cand vad ca e incult omul. Dupa ce primiti un grad de mod /admin el devine stapanul vostru , cea mai buna fiinta de pe lume :))=))
La cat l-am ajutat eu pe infectu asta si m-am ales cu un cacat , va zic ca nu merita sa mai ramaneti pe forumul asta pt ca e o pierdere de timp .... (omu e pe interes)


@Mafios_X : Te saluta Z2G (SCORPIONE) sa ai parte numa de bine ma ( ca doar asta ai facut si tu , nu? ) =)):)) pa


Edit: Te simti tradat ? La cat te-a ajutat kida trebuie sa il respecti mai mult ca pe tactu ....
Edit2: Mai ramane sa plece TyreXel si belesti "BEEP" . Nici nu stii sa intri in cpanel sau sa bagi un plugin pe server....
Eu nu am nimic cu Mafios, să se ştie bine.. eu îl respect pentru că m-a primit ca administrator şi a avut atâta încredere în mine, am făcut această alegere de a pleca din alt motiv.
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 2309
Registered for: 12 years 2 months
12
Status: - Maybe I'm bad, but I'm right!
Cont Premium: ReevoXFR
Contact:
Reevo - XFR’s avatar
Loading…

Re: TRADARE ! Post by Reevo »

Boboca wrote: Eu nu am nimic cu Mafios, să se ştie bine.. eu îl respect pentru că m-a primit ca administrator şi a avut atâta încredere în mine, am făcut această alegere de a pleca din alt motiv.
Poti sa ne spui si noua acel motiv? Si nu doar sa spui ca lumea-si batea joc de tine, sau chestii de genul asta, eu chiar ma intelegeam bine cu tine, si-mi pare rau ca ai plecat, nu ma asteptam sa faci asa ceva, spune-ne acel motiv, mai detaliat, te rog.
Pentru a mă contacta, trimite-mi PM.

Image


Image
Image

www.Minecraft-Romania.com
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 804
Registered for: 12 years 11 months
12
Status: TERRARIA FTW! ^^
Location: Mangalia
Contact:

Re: TRADARE ! Post by LaVrajeala »

LeBox wrote:Originalitate

Originalitate

Originalitate


Ce nu este original :|

Si da , sa-mi fie rusine 8-} :-@ Scuze ca m-am saturat sa fiu cacatul comunitatii O:-)
Ma, nu vezi ca te ataci singur?
A zis cineva ca esti caacatul comunitati?
Daca esti suparat ca mafios nu tia dat up, astae, probabil nu tia dat cu un motiv.
Si nu puteati sa faceti o comunitate pt altceva?
Spre exemplu terraria sau bfbc2, va ajutam cu cea mai mare placere.
Si cei asta?

Code: Select all

http://www.romania-minecraft.ro/viewtopic.php?f=17&t=392

Code: Select all

http://www.romania-minecraft.ro/viewtopic.php?f=17&t=228
Ziceai ceva de originalitate... ai idee cat mam chinuit sa fac ala?
Image


[spoiler]
[/spoiler]

9GAG, THE SOUL EATER
Click here => http://adf.ly/Ig6gn

Caut pe cineva cu care sa joc Battlefield Bad Company 2. Daca are cineva chef contactatima cu un pm aici sau pe fb la Cosmin Ciucioiu ^^
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 2309
Registered for: 12 years 2 months
12
Status: - Maybe I'm bad, but I'm right!
Cont Premium: ReevoXFR
Contact:
Reevo - XFR’s avatar
Loading…

Re: TRADARE ! Post by Reevo »

lavrajeala wrote:Si cei asta?

Code: Select all

http://www.romania-minecraft.ro/viewtopic.php?f=17&t=392

Code: Select all

http://www.romania-minecraft.ro/viewtopic.php?f=17&t=228
Ziceai ceva de originalitate... ai idee cat mam chinuit sa fac ala?
Asta ma enerveaza foarte tare, v-ati trimis staff-ul, ca sa nu ma apuc sa-i injur in toate felurile, sa ne copieze topic-urile? Pai ma baieti, deja intreceti masura...noi nu v-am atacat, nu v-am facut nimica, si sa nu aduce-ti vorba ca noi l-am trimis pe falcon sa va faca nu stiu eu ce, pentru ca el a facut-o, pe cont propriu, fara sa ne spuna nimica, si voi v-ati pus pe furat?

Code: Select all

© Copyright 2011 Minecraft-Romania. Design by TyreXel. Toate drepturile rezervate.
Continutul acestui site internet este protejat prin Legea dreptului de autor L8/1996.
Folosirea continutului ori a unor parti din acesta fara instiintarea respectiv aprobarea proprietarului acestui site se pedepseste conform legilor in vigoare.
Pentru a mă contacta, trimite-mi PM.

Image


Image
Image

www.Minecraft-Romania.com
skill +2
skill +2
Status: Offline
Posts: 107
Registered for: 12 years 9 months
12
Status: Gata! Activ Zi de Zi
Location: Rm.Valcea
Contact:

Re: TRADARE ! Post by godlords »

Bravo lor ce sa zic oau au devenit o comunitete de plagiatori :|
Aici raman si sustin in continuare comunitatea!
Peace :-"
Daca te-am ajutat apasa butonul Multumesc :D

Ai nevoie de ajutor un pm si s-a rezolvat .(in cazul in care nu cunosc/nu stiu srry)
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 697
Registered for: 12 years 8 months
12
Status: Inactivitate maxima! Atat de distractiv!

Re: TRADARE ! Post by Ray »

Asta e si din cauza noastra. Noi am avut incredere in ei. Data viitoare, vom avea tot timpul o rezerva.
Nu va mai fi oricine administrator, sper. :)
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 5
Registered for: 11 years 9 months
11
Status: SUNT MILIARDAR DE VISE
Location: Sub patul tau, in fiecare noapte, de luni pana vineri !
Contact:

Re: TRADARE ! Post by Teddy »

Nu va mai fii oricine administrator,sper:)
.. Omule de cat timp il cunosti pe Giuseppe sa zici "oricine administrator " ? Nu ca as tine cu el dar acuma fiti seriosi, aprope toti cu grade pe forum le aveti de la el si acuma il injurati pe la spate? Ne-a tras teapa, asta e, trebuie sa trecem peste.

Pentru cei care comenteaza si ma criticati (ex. "Uitel frate si tu are un post si comenteaza aici." ) sunt Johnny. Da nu v-am parasit chit ca am primit ban pe nedrept, si DA eu unu vreau sa ma intorc in comunitate numai daca Mafios imi da permisiunea.
A
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 2309
Registered for: 12 years 2 months
12
Status: - Maybe I'm bad, but I'm right!
Cont Premium: ReevoXFR
Contact:
Reevo - XFR’s avatar
Loading…

Re: TRADARE ! Post by Reevo »

N-seara Jonny,
Teddy wrote: aprope toti cu grade pe forum le aveti de la el si acuma il injurati pe la spate?

Vreau sa stii ca eu l-am respectat, si o sa-l respect, tot ce am spus mai sus, erau adresate unor membrii din staff-ul lui Giuseppe, deoarece m-a enervat foarte tare copierea muncii lui "lavrajeala", si postarea la ei pe forum, Giuseppe a facut-o, stie el de ce, nu cred ca a facut-o de plictiseala, m-am inteles bine cu el, si inca ma inteleg, normal, imi pare rau ca a facut alegerea de a ne parasii ( [-( ) , dar asta este.
Teddy wrote: Da nu v-am parasit chit ca am primit ban pe nedrept, si DA eu unu vreau sa ma intorc in comunitate numai daca Mafios imi da permisiunea.
Sa stii ca am vazut asta, am remarcat ca tu nu ai aparut pe acolo, cel putin cu numele Jonny, cat sa te recunosc, dar se vede ca-ti pasa de noi. :)
Pentru a mă contacta, trimite-mi PM.

Image


Image
Image

www.Minecraft-Romania.com
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 9
Registered for: 11 years 10 months
11
Status: Sunt miner pe rpg
Location: Craiova
Contact:

Re: TRADARE ! Post by LEHORN »

Ic3 are dreptate .Prima data credeam ca voi dar akm mi-am dat seama ca el voi dati warn fara motiv primur warn nu mi s-a spus din ce motiv.
Mult succes si hai sa minerim
Daca te-am ajutat apasa multumesc <-----
Sti cumva sa faci un server pt versiunea 1.3.1?Da un mesaj pe mess la id de mess *******
Ps:daca stiti si imi trimiteti sa explicati va rog!
Si...Bye
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 4
Registered for: 11 years 9 months
11

Re: TRADARE ! Post by Boboca »

lavrajeala wrote:
LeBox wrote:Originalitate

Originalitate

Originalitate


Ce nu este original :|

Si da , sa-mi fie rusine 8-} :-@ Scuze ca m-am saturat sa fiu cacatul comunitatii O:-)
Ma, nu vezi ca te ataci singur?
A zis cineva ca esti caacatul comunitati?
Daca esti suparat ca mafios nu tia dat up, astae, probabil nu tia dat cu un motiv.
Si nu puteati sa faceti o comunitate pt altceva?
Spre exemplu terraria sau bfbc2, va ajutam cu cea mai mare placere.
Si cei asta?

Code: Select all

http://www.romania-minecraft.ro/viewtopic.php?f=17&t=392

Code: Select all

http://www.romania-minecraft.ro/viewtopic.php?f=17&t=228
Ziceai ceva de originalitate... ai idee cat mam chinuit sa fac ala?
Am şters cele 2 posturi şi le-am menţionat moderatorilor să nu mai copieze tutoriale de niciunde.
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Anunturi administrative”