Canal de youtube

Aici putem vorbi despre orice in limita bunului simt bineinteles.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 2
Registered for: 9 years 1 month
9

Canal de youtube Post by naogamingchannel »

Salut tuturor,sper sa nu ma injurati pentru ca fac asta , dar daca va place https://www.youtube.com/channel/UCB2dXG ... 5-Y3EDYuDw
canalul meu de yt ,as aprecia daca m-ati ajuta cu un subscribe si un like,[/youtube] mersi oricum.
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 3
Registered for: 9 years 11 months
9

Re: Canal de youtube Post by zippe99 »

naogamingchannel wrote:Salut tuturor,sper sa nu ma injurati pentru ca fac asta , dar daca va place https://www.youtube.com/channel/UCB2dXG ... 5-Y3EDYuDw
canalul meu de yt ,as aprecia daca m-ati ajuta cu un subscribe si un like,[/youtube] mersi oricum.
M-am uitat peste canalul tau si sincer nu ai sa ai succes daca continui asa, uite iti dau niste sfaturi:
- incearca sa realizezi niste miniaturi pentru videoclipuri mai atragatoare
- pune titlurile videoclipurilor in limba engleza (asa atragi mai multi oameni) si ai grija sa folosesti titluri mai atractive cum ar fi " Minecraft Gameplay - Build a House #1 | HD" astea atrag foarte bine
- foloeste tagurile la fiecare videoclip
- vad ca folosesti microfonul si este foarte bine, dar incearca sa pui si subtritrari pe tot parcursul videocipului daca te pricepi( de preferat in engleza)

P.S. Daca folosesti continut in limba engleza vei avea mult succesc, poate ca ai auzit de ItsJerryandHarry, ei au inceput canalul de youtube ca si tine cu minecraft doar ca ei sunt englezi si de asta au acum milioane de abonati si vizualizari, dar sunt si care nu sunt englezi dar cunos limba si au reusit sa aiba succes enorm, de exemplu Pewdiepie nu cred ca nu ai auzit de el macar o data, el este polonez,cunoaste engleza, mai mult a invatat-o de pe jocuri ( minecraft in special), el a inceput canalul sau cu gaming, bineinteles tot cu minecraft.

Cam asta este tot sper ca ti-am fost de folos!
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1393
Registered for: 10 years 8 months
10
Status: : D
Cont Premium: markhabib2012
Location: Bucuresti

Re: Canal de youtube Post by Andu13 »

Zippe,Pewdipie nu este polonez,ci suedez.

Scuzati offtopicul.
Post a new topic Post a reply

Return to “Discutii generale”