Bani pe internet ~simplu si rapid~

Aici putem vorbi despre orice in limita bunului simt bineinteles.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 1
Registered for: 9 years 4 months
9

Bani pe internet ~simplu si rapid~ Post by xtigersx »

Salut, am decis sa va prezint o metoda de a face bani pe internet. Cum? e simplu...trebuie doar sa iti rapesti putin timp zilnic pentru a putea da cateva clickuri (like-uri/sharuri pe Facebook, like-uri/subscribe-uri pe YouTube etc.). Site-ul SocialBirth este "cheia succesului", poti face in jur de 2-3 $ pe zi daca ai si ceva referrali activi si chiar mult mai mult de atat, totul depinde in mare masura de cat timp/referrali ai. La inceput este destul de greu dar dupa un timp vei vedea ca efortul a meritat ajungand sa strangi sume frumusele (nu te astepta la sute sau mii de dolari, doar la ceva bani de buzunar aprox.20$ pe saptamana asta doar daca te implici). Aici este link-ul de pe care puteti accesa site-ul => http://socialbirth.com/?ref=19632 Bafta!!!


P.S. *Recomand sa ai un cont secundar de Facebook, asta pentru ca ai de dat like-uri/share-uri.
*Neaparat un cont de Google deoarece iti trebuie pt. YouTube.
*Cu rabdarea poti ajunge departe, nu o pierde!
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1393
Registered for: 10 years 8 months
10
Status: : D
Cont Premium: markhabib2012
Location: Bucuresti

Re: Bani pe internet ~simplu si rapid~ Post by Andu13 »

Sincer,am vazut si alte metode de facut bani pe internet si sunt destule unde se castiga mult mai bine asa ca nu mi se pare foarte buna metoda aceasta + ca din ce zici tu trebuie sa depui mult efort... :-?
Post a new topic Post a reply

Return to “Discutii generale”