Cont premium de minecraft + host de samp

Aici vom discuta despre joc in sine; atentie, nu rezolvam probleme in aceasta sectiune ci discutam si ne lamurim cateva nedumeriri!

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

Forum rules
Ajutor la propriul tau server aici: ajutor-server/
Ajutor la jocul Minecraft aici: ajutor-joc/
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 1
Registered for: 9 years 6 months
9

Cont premium de minecraft + host de samp Post by BooBaLuMC »

Vrei cont de minecraft gratis si host de samp cu gamemode original ? Il poti lua de aici : https://www.youtube.com/watch?v=o3Wg5YE6cso .
In momentul de fata am un giveaway pe canal unde , daca te-ai abonati , ai da un like si un comentariu cu text-ul "Particip" ai putea castiga contul de minecraft premium si hostul de samp cu gamemode original hostat pe 4 luni.
Extragerea se va face live la 100 de abonati , eu zic ca merita sa va abonati canalului meu.
Nu uita fi activ in continuare.

Daca vrei sa ai mai multe sanse de castig trimite si tu acest videoclip si la prieteni tai.

Extragerea giveaway-ului se va face live pe canalul meu sau printr-un info video. MULT SUCCES !
skill +2
skill +2
User avatar
Status: Offline
Posts: 132
Registered for: 9 years 7 months
9
Location: Ploiești

Re: Cont premium de minecraft + host de samp Post by Dubiță »

Nu vei prea face abonați activi din giveaway-uri . 2 din 10 poate vor rămâne pe canal , uni dau subscribe doar până se face giveaway-ul ..
„Sunt obosit ca moartea pe vreme de război,
Şi-aş vrea să fie pace măcar o săptămână,
Să ne-ntâlnim pe câmpul de luptă dintre noi,
Cu zâmbetul pe buze, cu sufletul arvună,
Tu să-mi întinzi o puşcă, eu să-ţi întind o mână,
Ca să ne dăm iubirea şi timpul înapoi.”

Pentru cei noi pe YOUTUBE , aveți aici niște informații utile ;)

Canalul meu de youtube : https://www.youtube.com/channel/UCo_MAi ... RcbQuZOcNw . Dacă îți place ce fac sau te-am ajutat cu ceva , îmi poți mulțumi cu un simplu subscribe :]
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Discutii minecraft”