The Notorious Steam Sale

Orice discutie care nu se incadreaza in celalalte categorii pot fi gasite aici.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 32
Registered for: 11 years 3 months
11

The Notorious Steam Sale Post by JeffXtreme »

"Are you ready for a miracle?" - gaben.tv , {2000 + x|x <= 13} - 2014
Dupa cum unii dintre voi stiti , cu ocazia fiecarei sarbatori , fie ea Paste , Craciun , doar Vara sau alte anotimpuri , Steam isi deschide conturile bancare si asteapta milioanele date de bietii useri care abea isi castiga paine si totusi ar baga totul in Steam :). A inceput si Steam Sale-ul de Craciun cu foarte multe oferte atragatoare ca: Terraria 2,49e , Trials Evo Gold Edition 4,99e , Arma 2 4,99e , Counter Strike 3,99e , Magicka 4,99e , Deus Ex Human Revolution - Director's Cut 4,99e , Garry's Mod 3,99e , Euro Truck Simulator 2 4,99e si lista continua. In fiecare zi vin mai multe oferte , mai bune si mai ieftine , asigurand PC ca fiind master race. Imi pare rau daca am jignit pe vreun adept al Xbox sau PS , dar sa fim seriosi , Steam a avut atat de multe oferte si jocuri gratuite in perioadele de sarbatori , Xbox Live si PSN nici n-ar visa sa ajunga asa. Revenind , eu considerandu-ma un adept al Steam-ului cu cel putin 100-150e bagati in cont(nu e mult , stiu.. dar am Steam de 1 an) vreau sa intreb: Mai este cineva ca mine ? Unul care ar lua tot ce-ar gasi prin casa sa amaneteze pentru Steam ? (nici chiar , e doar figurat :) ) Aveti aici ocazia sa va "spovediti" :)
Image

"Remember, remember!
The fifth of November,
The Gunpowder treason and plot;
I know of no reason
Why the Gunpowder treason
Should ever be forgot!"


Videouri cu diferite jocuri in fiecare zi lucratoare.
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Discutii generale”