[Mobile] 2048

Aici puteti gasii recenzii facute de catre echipa dar si de catre alti utilizatori.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1393
Registered for: 10 years 8 months
10
Status: : D
Cont Premium: markhabib2012
Location: Bucuresti

[Mobile] 2048 Post by Andu13 »

Recenzie:2048 este un joc destul de interesant.Trebuie sa combini daca pot spune asa numerele (toate numerele sunt puteri ale lui 2) pentru a obtine intr-un patratel numarul 2048.Acesta este primul target,care dupa mine este si cel mai important,de asemenea este si foarte greu de realizat.Dar,eu va da un sfat care vă va ajuta foarte mult,credeti-ma.Trebuie sa aveti mereu o coloana,fie pe partea dreapta,fie pe parte stanga,cum va este mai usor,pentru a obtine un scor cat mai mare si bineinteles 2048.Oricat de tentati ati fi sa stricati coloana doar ca sa combinati un numar cu celalt,nu va recomand!Puteti sa jucati impreuna cu cineva in modul multi-player vs,sau puteti incerca si modul multiplayer co-op.
De curand am descoperit si challenges.Il puteti testa si pe acesta.Pentru a descoperi toate aceste lucruri apasati butonul ,,menu" .Pentru a va vedea high scorurile glisati cu degetul in stanga,iar pentru challenges,glisati in dreapta.Acestea fiind zise,have fun!

Nota grafica:8,nu are o grafica excelenta,de altfel nici nu prea e nevoie pentru un astfel de joc.
Nota gameplay:9,mie imi place,sper sa va placa si voua.
Nota finala:8,5 este nota pe care o merita.
Pret:este free.
Link catre Google Play:https://play.google.com/store/apps/deta ... he2048game
Dispozitiv recomandat:Orice dispozitiv cu IOS si Android...mai mult pentru IOS
iOS / Android:ambele

Ps:Tot ce am enumerat mai sus,toate acele chestii sunt disponobile doar pentru IOS,pentru Android este disponibil doar jocul normal,fara toate acele chestii cu challenge-uri si alte cele.
skill +2
skill +2
User avatar
Status: Offline
Posts: 132
Registered for: 9 years 7 months
9
Location: Ploiești

Re: [Mobile] 2048 Post by Dubiță »

Am scos undeva peste 65000 la modul practice :D
„Sunt obosit ca moartea pe vreme de război,
Şi-aş vrea să fie pace măcar o săptămână,
Să ne-ntâlnim pe câmpul de luptă dintre noi,
Cu zâmbetul pe buze, cu sufletul arvună,
Tu să-mi întinzi o puşcă, eu să-ţi întind o mână,
Ca să ne dăm iubirea şi timpul înapoi.”

Pentru cei noi pe YOUTUBE , aveți aici niște informații utile ;)

Canalul meu de youtube : https://www.youtube.com/channel/UCo_MAi ... RcbQuZOcNw . Dacă îți place ce fac sau te-am ajutat cu ceva , îmi poți mulțumi cu un simplu subscribe :]
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 3
Registered for: 2 years 9 months
2

Re: [Mobile] 2048 Post by Explosssive »

Cool joc pentru a ucide timpul) 64000 recordul meu)
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 2
Registered for: 1 year 8 months
1

Re: [Mobile] 2048 Post by Kordik »

Good
Post a new topic Post a reply

Return to “Game Reviews”