Vand conturi premium minecraft/o licenta cs 1.6 si gift csgo

Vinzi sau cumperi ceva? Posteaza aici!

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

Status: Offline

Vand conturi premium minecraft/o licenta cs 1.6 si gift csgo Post by Mafios_H »

Vand: Conturi premium minecraft ,o singura licenta cs 1.6,si 1 gift CSGO
Descriere: Conturile premium de minecraft sunt migrated(pentru cei care nu stiu,nu poate fii schimbata parola sau email decat daca stii raspunsul la intrebarea secreta,pe care nici eu nu-l stiu,de aceea nu puteti lua teapa.
Poze(obligatoriu): Nu am cum sa arat poze .. Vorbim privat
Y!M:**************
Pret: Conturile minecraft le dau la 1 euro bucata(nu vreau sa vina desteptii,sa spuna ca gasesti pe net,ca nu mai gasesti,deoarece mojang a sters si a dezactivat majoritatea conturilor care au fost migrated!)
Aceste conturi de minecraft nu sunt banate pe absolut niciun server premium(puteti juca linistit pe mineplex,hive,mcsg,orice server doriti)

Daca credeti ca dau teapa,nu va fii asa,deoarece o sa dau primul userilor cu reputatie aici! P.S Accept PayPal / Credit vodafone! Doar 1 euro contul !

EDIT: In timp,daca un cont pe care l-ati cumparat va fii dezactivat / banat,sau nu va merge,va voi da unul BONUS gratis,dar trebuie sa ma contactati la adresa de Y!M!
Last edited by Andu13 on 11 Mar 2015, 19:25, edited 1 time in total.
Reason: Fara date de contact.
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1393
Joined: 10 years 8 months
10
Status: : D
Cont Premium: markhabib2012
Location: Bucuresti

Re: Vand conturi premium minecraft/o licenta cs 1.6 si gift Post by Andu13 »

Sunt eu interesat,vreau sa pui niste poze cu conturile de Minecraft si sa-mi lasi un pm cu id-ul tau de skype.
Status: Offline

Re: Vand conturi premium minecraft/o licenta cs 1.6 si gift Post by Mafios_H »

Andu13 wrote:Sunt eu interesat,vreau sa pui niste poze cu conturile de Minecraft si sa-mi lasi un pm cu id-ul tau de skype.
Ti-am dat PM!
Oferta inca valabila
Post a new topic Post a reply

Return to “Anunturi”