Vand cont steam | 23 jocuri | Evaluat la 345$ +un gift pe el

Vinzi sau cumperi ceva? Posteaza aici!

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 5
Registered for: 9 years 7 months
9

Vand cont steam | 23 jocuri | Evaluat la 345$ +un gift pe el Post by woxizzx »

Vand: Cont de steam.
Descriere:
Numele contului ( Login : DarkPandaRo )
Steamprofile : http://www.mysteamgauge.com/account?username=darkyymaa
Steam user since March 21, 2013
Detine 1 gift de Dead Island: Epidemic
Cards pe Tomb Raider
47 iteme pe TeamFortress 2
Pillar of Community
Adept Accumulator
Steamul este evaluat la 345$ ( http://www.mysteamgauge.com/account?username=darkyymaa ) + steamgift-ul de Dead Island Epidemic in valoare de 15$ = 360$.
Este inscris pe SteamGiftHub.
P.S : Dead Island Epidemic se poate da ca gift sau se poate introduce in Games-urile dumneavoastra !
Poze(obligatoriu): Image
Image
Image
Pret: Discutabil, astept oferte doar in PayPal !
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 5
Registered for: 9 years 7 months
9

Re: Vand cont steam | 23 jocuri | Evaluat la 345$ +un gift p Post by woxizzx »

up
skill +2
skill +2
User avatar
Status: Offline
Posts: 132
Registered for: 9 years 7 months
9
Location: Ploiești

Re: Vand cont steam | 23 jocuri | Evaluat la 345$ +un gift p Post by Dubiță »

Am vrut să îmi evaluez și eu contul de steam așa din curiozitate , când văd că mai apar 2 jocuri în valoare de 25 de euro de care nu am auzit și nici măcar nu există pe steam ... Deci nu prea cred în site-ul acesta ...
„Sunt obosit ca moartea pe vreme de război,
Şi-aş vrea să fie pace măcar o săptămână,
Să ne-ntâlnim pe câmpul de luptă dintre noi,
Cu zâmbetul pe buze, cu sufletul arvună,
Tu să-mi întinzi o puşcă, eu să-ţi întind o mână,
Ca să ne dăm iubirea şi timpul înapoi.”

Pentru cei noi pe YOUTUBE , aveți aici niște informații utile ;)

Canalul meu de youtube : https://www.youtube.com/channel/UCo_MAi ... RcbQuZOcNw . Dacă îți place ce fac sau te-am ajutat cu ceva , îmi poți mulțumi cu un simplu subscribe :]
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 566
Registered for: 11 years 7 months
11
Cont Premium: og_killer

Re: Vand cont steam | 23 jocuri | Evaluat la 345$ +un gift p Post by The_Wish »

Cei ai tu acolo nici 200 E nu mai valoreaza. Unele sunt jocuri vechi, probabil luate la vreun sale, sau de pe alte site-uri, la preturi mici. Si Dubita cam are dreptate.
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 5
Registered for: 9 years 7 months
9

Re: Vand cont steam | 23 jocuri | Evaluat la 345$ +un gift p Post by woxizzx »

Dubita, eu am acest steam de 1 an. Prima data mi-am evaluat steam-ul pe steamgifthub, dar acum cand am incercat iar pentru print, am vazut ca numai merge, pt ca am contul deja inregistrat pe acel site. Si chiar valoreaza aproximativ 345 din cate imi aduc aminte

The_Wish, nu te intereseaza pe tine de unde am jocurile, atata timp cat acum pe steampowered cand intrii le gasesti la preturi, care suma adunata este de 345$.
Doar Tomb Raider este 50E.

Nu va bagati daca nu sunteti interesati, eu nu m-am bagat in posturile voastre, ok ? Am pus dovezi de la A la Z, asa ca daca nu sunteti interesati nu e treaba voastra ce si cu cat vand eu, nici macar de ati fi cel putin moderatori pe aceasta sectiune.
skill +2
skill +2
User avatar
Status: Offline
Posts: 132
Registered for: 9 years 7 months
9
Location: Ploiești

Re: Vand cont steam | 23 jocuri | Evaluat la 345$ +un gift p Post by Dubiță »

woxizzx wrote:Dubita, eu am acest steam de 1 an. Prima data mi-am evaluat steam-ul pe steamgifthub, dar acum cand am incercat iar pentru print, am vazut ca numai merge, pt ca am contul deja inregistrat pe acel site. Si chiar valoreaza aproximativ 345 din cate imi aduc aminte

The_Wish, nu te intereseaza pe tine de unde am jocurile, atata timp cat acum pe steampowered cand intrii le gasesti la preturi, care suma adunata este de 345$.
Doar Tomb Raider este 50E.

Nu va bagati daca nu sunteti interesati, eu nu m-am bagat in posturile voastre, ok ? Am pus dovezi de la A la Z, asa ca daca nu sunteti interesati nu e treaba voastra ce si cu cat vand eu, nici macar de ati fi cel putin moderatori pe aceasta sectiune.
Omule , nu a zis nimeni că jocurile nu valoarează atât , am zis că probabil valoarea contului nu este 345$ , nu a zis nimeni că Tomb Raider nu vaorează 50E , dar unele jocuri nu există pe acel cont , repet , am doar două jocuri câștigate la un giveaway care costă aprox 20 $ , iar când dau să văd cât costă contul meu îmi mai apar acolo niște jocuri în valoare de peste 25$ , cu asta vreau să îți arăt cât de bun este site-ul tău . Și hai să fim sinceri cine ar da 1000 RON pe un cont de Steam ?? Poate găsești din străinătate oferte nu din România ;) Și chiar că unele jocuri sunt demomdate de foarte mult timp .
Baftă la vânzare !
„Sunt obosit ca moartea pe vreme de război,
Şi-aş vrea să fie pace măcar o săptămână,
Să ne-ntâlnim pe câmpul de luptă dintre noi,
Cu zâmbetul pe buze, cu sufletul arvună,
Tu să-mi întinzi o puşcă, eu să-ţi întind o mână,
Ca să ne dăm iubirea şi timpul înapoi.”

Pentru cei noi pe YOUTUBE , aveți aici niște informații utile ;)

Canalul meu de youtube : https://www.youtube.com/channel/UCo_MAi ... RcbQuZOcNw . Dacă îți place ce fac sau te-am ajutat cu ceva , îmi poți mulțumi cu un simplu subscribe :]
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 5
Registered for: 9 years 7 months
9

Re: Vand cont steam | 23 jocuri | Evaluat la 345$ +un gift p Post by woxizzx »

Eu am spus ca valoreaza 345$ nu ca vreau 1000 ron, poate eu nu cer mai mult de 100-200 lei pe el. Poate nici atat !
Plus ca, site-ul ala l-am pus acolo doar sa arat cat valoreaza, ca sa nu fac poza la fiecare produs in parte si sa umplu forumul de poze.
Eu am pus poza clar la steam, cu jocurile din cont, apoi cand intrii pe acel site vei vedea fiecare joc cat costa, atata tot !
Sa nu intram in off-topic, mai bine ne oprim aici, multumesc.
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 19
Registered for: 9 years 8 months
9

Re: Vand cont steam | 23 jocuri | Evaluat la 345$ +un gift p Post by PaulSpec »

sicer nu ai sa vinzi contul ala de steam nici o data cu 345$ aproape toate jocurile sunt vechi .... cine ar plati pentru un joc vechi ? sau care l-ar putea lua de pe net gratis ? :)) poate la vremea lui valora 345$ dar acuma ar valora maxim 80-100$ daca ai noroc
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 1216
Registered for: 10 years 9 months
10
Cont Premium: vScorpio
Location: București

Re: Vand cont steam | 23 jocuri | Evaluat la 345$ +un gift p Post by Scorpio »

Paul ești chior nu? A spus că-l vinde cu 100-200 de lei, dacă mai văd un post care nu are legătură cu postul lui, ne supărăm.
We are anonymous.
We are legion.
We do not forgive.
We do not forget.
Expect us!

Image
Spoiler | Afiseaza
[img]http://www.speedtest.net/result/3627915067.png[/img]
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 19
Registered for: 9 years 8 months
9

Re: Vand cont steam | 23 jocuri | Evaluat la 345$ +un gift p Post by PaulSpec »

Scorpio Esti chiar tu ? ce te bagi in seama aiurea ? eu i-am sugerat cu cat ar putea sa il vanda ... nu te mai baga aiurea in seama ! stai in banga ta ca e mai bine asa . Si nu te mai da mare ca este super moderator ca nu ma impresionezi cu nimica :)) nu ai cu ce sa te dai mare ? :)) cauta in alta parte anturaj copile
Last edited by MrCreeper. on 06 Sep 2014, 09:41, edited 1 time in total.
Reason: Warned.
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Anunturi”