Noi jocuri in comunitate.

Ai o sugestie care crezi ca ar trebuii aplicata pe forum? Te rugam sa faci un topic aici.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

Ce ziceti?

Poll ended at 06 Sep 2014, 10:56

Sunt de acord.
2
67%
Nu sunt de acord.
1
33%
 
Total votes: 3

skill +3
skill +3
User avatar
Status: Offline
Posts: 182
Registered for: 11 years
11
Status: Retras.
Location: Arad

Noi jocuri in comunitate. Post by AdrianRed »

Sugestie:Propun sa se adauge noi jocuri in comunitate, cum nu prea mai avem jucatori pe serverele de MC ar fi frumos sa introducem alte jocuri, cum ar fi: Counter Strike(multi se joaca), Unturned.. etc.
De ce crezi ca trebuie aplicata:Comunitatea ar fi mai populata asa.
Alte informatii:Stiu ca e o mare schimbare dar trebuie sa ne adaptam pentru a "supravietui". :)
Retras!

Pa lume! :)
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1393
Registered for: 10 years 8 months
10
Status: : D
Cont Premium: markhabib2012
Location: Bucuresti

Re: Noi jocuri in comunitate. Post by Andu13 »

Ce dramatic ai fost =)).Si nu,nu sunt de acord,suntem comunitate de Minecraft si atat.
Stii care e faza Adi?Eu merg pe principiul putin dar bun,putem sa avem 2 servere sa zicem a cate 25 de sloturi fiecare,daca sunt in regula si mishto,automat vine lumea si se transmite din vorba in vorba si asa este comunitatea mai populata...acelasi lucru este valabil si pentru forum.Dar daca pe unii nu prea ii mai intereseaza asta este.
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1094
Registered for: 11 years 2 months
11
Cont Premium: mad_cal1993
Location: Chiar te intereseaza?

Re: Noi jocuri in comunitate. Post by Cybernetyk. »

Problema e ca aceasta comunitate are si putin si rau.Servere-le sunt toate la pamant.Da,inainte cand era doar fun-ul si cu unul-doua servere si primul din cele enumerate era full aproape 24/24.Inaintea se putea spune acest lucru,acum nu.Comunitate a decazut si din punctul de vedere al servere-lor si al forum-ului.
De ce?Oamenii pur si simplu doresc o viata a lor,nu sa stea inchisi in casa in fata unui pc.
Nu pot spune nici pro si nici contra din simplul motiv ca eu nu mai consider membru al acestui forum.Dar chiar daca s-ar implementa chestia asta,crede-ma ca tot asa de jos va fi si cu acele servere.
Image
Post a new topic Post a reply

Return to “Sugestii pentru viitor”