Niște idei pentru a repopula comunitatea

Ai o sugestie care crezi ca ar trebuii aplicata pe forum? Te rugam sa faci un topic aici.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill +2
skill +2
User avatar
Status: Offline
Posts: 104
Registered for: 10 years 5 months
10
Status: Fost Bukkit Leader
Fost Moderator
Cont Premium: WallE256
Contact:

Re: Niște idei pentru a repopula comunitatea Post by WallE256 »

Dubiță wrote:
xAndrew. wrote:
Dubiță wrote:
Constructboy99 wrote:Eu sunt de acord cu toate propunerile, inclusiv cu a doua. Eu as vrea sa se puna in aplicare, dar nu cred asta..
Nici eu nu aș fi crezut asta acum 1-2 ani , dar acum este nevoie , sigur din primele zile vor veni cereri de afiliere servere dar asta nu înseamnă că toate vor fi acceptate , repet doar cele cu un host bun , interesante și cu un staff bine făcut vor intra în minecraft-romania.com .. În fine aștept și părerea unui administrator , poate ne dă o veste bună .
Ar putea fi de exemplu: Vine un server la noi în comunitate şi are o perioada ''de acomodare'' în care moderatorii vor intra cu alte conturi pentru a verifica serverul.

Exact.
Dubiță, ai cont pe forum de o saptamana, si deja ai 100 de posturi = posthunt. Nu mai face posturi, doar ca sa faci posturi.
Retras.
[ytsig]raddudj[/ytsig]
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 566
Registered for: 11 years 6 months
11
Cont Premium: og_killer

Re: Niște idei pentru a repopula comunitatea Post by The_Wish »

Tu chiar acum faci PH. Discuta subiectul, nu PERSOANA !
skill +2
skill +2
User avatar
Status: Offline
Posts: 132
Registered for: 9 years 7 months
9
Location: Ploiești

Re: Niște idei pentru a repopula comunitatea Post by Dubiță »

Spoiler | Afiseaza
[quote="WallE256"][quote="Dubiță"][quote="xAndrew."][quote="Dubiță"][quote="Constructboy99"][b]Eu sunt de acord cu toate propunerile, inclusiv cu a doua. Eu as vrea sa se puna in aplicare, dar nu cred asta..[/b][/quote] [b]Nici eu nu aș fi crezut asta acum 1-2 ani , dar acum este nevoie , sigur din primele zile vor veni cereri de afiliere servere dar asta nu înseamnă că toate vor fi acceptate , repet doar cele cu un host bun , interesante și cu un staff bine făcut vor intra în minecraft-romania.com .. În fine aștept și părerea unui administrator , poate ne dă o veste bună .[/b][/quote] Ar putea fi de exemplu: Vine un server la noi în comunitate şi are o perioada ''de acomodare'' în care moderatorii vor intra cu alte conturi pentru a verifica serverul.[/quote] [b]Exact.[/b][/quote] Dubiță, ai cont pe forum de o saptamana, si deja ai 100 de posturi = posthunt. Nu mai face posturi, doar ca sa faci posturi.[/quote]
Domnule moderator , tu chiar acum faci POSTHUNT ! Din toate cele 100 de posturi maxim 3 sunt posthunt , în rest am ajutat userii la secțiunea ajutor joc și ajutor server , dar am postat și în jocuri forumistice de unde am mai multe posturi . Atâta timp cât nu am primit un warn , nu am făcut nimic greșit , și nu înțeleg , dacă am o săpt trebuie să am maxim 10 posturi ? cum a pus și Wish , comentează subiectul nu persoana !
„Sunt obosit ca moartea pe vreme de război,
Şi-aş vrea să fie pace măcar o săptămână,
Să ne-ntâlnim pe câmpul de luptă dintre noi,
Cu zâmbetul pe buze, cu sufletul arvună,
Tu să-mi întinzi o puşcă, eu să-ţi întind o mână,
Ca să ne dăm iubirea şi timpul înapoi.”

Pentru cei noi pe YOUTUBE , aveți aici niște informații utile ;)

Canalul meu de youtube : https://www.youtube.com/channel/UCo_MAi ... RcbQuZOcNw . Dacă îți place ce fac sau te-am ajutat cu ceva , îmi poți mulțumi cu un simplu subscribe :]
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1047
Registered for: 10 years 9 months
10
Status: Inapoi pe forum! >.<
Location: Germania
Contact:

Re: Niște idei pentru a repopula comunitatea Post by MrCreeper. »

Deja va atacati si faceti Off-Topic asa ca am sa inchid topicul.
Asteptati raspunsul unui Administrator.
Image
Image[/center]
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 2309
Registered for: 12 years
12
Status: - Maybe I'm bad, but I'm right!
Cont Premium: ReevoXFR
Contact:
Reevo - XFR’s avatar
Loading…

Re: Niște idei pentru a repopula comunitatea Post by Reevo »

Nu stiu daca personal as sterge regula 2, (de Mafios depinde) de cand s-a intamplat ce s-a intamplat cu Giusepe nu cred ca MC-RO va accepta servere 'fantoma'.

Comunitatea inca merge bine, ne axam mai mult pe forum, normal, ne trebuie si niste servere calumea, sper ca pana o sa mor o sa deschid si eu XFR-ul ala.

In rest, forumul inca merge bine, nu mai este la fel de activ, incepe scoala, este normal...

Totul va fi bine.
Pentru a mă contacta, trimite-mi PM.

Image


Image
Image

www.Minecraft-Romania.com
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Sugestii pentru viitor”