Reclamatie MrCreeper

Daca un Moderator a dat avertisment aiurea, a incalcat regulile forumului, puteti reclama aici.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill +2
skill +2
Status: Offline
Posts: 112
Registered for: 10 years 4 months
10
Status: import org.bukkit.command.*;
Cont Premium: ChrystianSandu
Location: 127.0.0.1

Reclamatie MrCreeper Post by ChrystianSandu »

Nume Moderator: MrCreeper
Motiv reclamatie: - +1 warn aiurea (ca sa isi arate muschii)
Dovezi: La topic-ul sugestii-viitor/sugestie-radio-t27002-10.html am primit WARN, dupa 1 luna de la post (deci sa inteleg cat de activi sunt uni moderatori), post-ul fiind facut in data de 09 Aug 2014, iar acum suntem in 1 Septembrie 2014 (penibil). Si dupa mine a venit un raspuns, (interesant). Daca este o propunere, nu avem voie sa postam decat in ziua respectiva sau pana la raspunsul unui administrator.
Image
Ce sanctiune consideri sa primeasca: Remove. (si asa sunt multi moderatori la cati player sunt, mai bine putini dar buni.)
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1047
Registered for: 10 years 9 months
10
Status: Inapoi pe forum! >.<
Location: Germania
Contact:

Re: Reclamatie MrCreeper Post by MrCreeper. »

1. Muschii mei nu te dor pe tine. :-*
2. Nu se ia remove doar ca vrei tu si ca asa ti-a venit in acel moment ca nu aveai ce spune altceva.
3. Am respectat regulamentul + cerintele sau sarcinile de la Moderatori (aici nu prea le cunosti).
4. Nu sunt Moderator de ieri.

Toate informatiile le-ai primit in acel WARN care desigur l-ai citit si ai vazut ca ai incalcat regulamentul ceea ce este strict interzis.

Daca ai nevoie de mai multe informatii poti ruga un Administrator sa te ajute, dar el sau ei (sunt mai multi) stiu de ce ai primit WARN deoarece exista un topic in sectiunea privata unde se propun WARN-urile si etc.

Te pup pe bascalie si mersi foarte mult pentru reclamatie!
Data viitoare când vei avea nevoie de +1 poti merge sa faci Off-Topic sau Post-Hunt pe unde vrei tu, desigur fara sa incalci regulamentul. ;))
Image
Image[/center]
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 1857
Registered for: 12 years 2 months
12
Status: Jucator de CS:GO si MINECRAFT.
Cont Premium: Haerex
Location: Bucharest
Contact:

Re: Reclamatie MrCreeper Post by R3Cyrax »

1. Iti scot warn-ul.
2. L-am atentionat pe MrCreeper.
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Reclamatii Moderatori”