Reclamatie (o prostie)

Daca un Moderator a dat avertisment aiurea, a incalcat regulile forumului, puteti reclama aici.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill +2
skill +2
User avatar
Status: Offline
Posts: 101
Registered for: 9 years 11 months
9

Reclamatie (o prostie) Post by MihaiCR7 »

Nume Moderator: Mafios_X & MonsterKillerMc
Motiv reclamatie: Pai chair mi se pare o mare prostie , adica MAFIOS_x imi zice mie prin PM ca se accepta numa servere care sunt hostate la firma comunitatii , iar MonsterKiller are host ca si mine de la ***.ro , vad ca aici sunt luat de prost , si administratorii chiar nu se uita putin .
Dovezi: (daca este cazul) Ip la serveru lu Monster este : 188.241.14.Xx ! la mine 188.241.14.xx ! Si la *** la minecraft doar ip astea sunt 188.241.14.xx
Ce sanctiune consideri sa primeasca: Scoatera serverului , oricum eu nu mai vreau sa intru cu serverul , dupa cum vad ca se comporta mafios.. ! Ramaneti asa , sa nu acceptati niciun server , deja comunitatea rivala ( se stie deja) v-au luat de mult la membri/servere . Eu iubeam comunitatea asta la inceput , acum mi se face sila .
PS: Noroc cu Scorpio , el e cel mai activ !
Last edited by MrCreeper. on 07 May 2014, 14:05, edited 1 time in total.
Reason: Reclama, cenzurata! Ai grija!
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1047
Registered for: 10 years 9 months
10
Status: Inapoi pe forum! >.<
Location: Germania
Contact:

Re: Reclamatie (o prostie) Post by MrCreeper. »

Ti s-a spus odata, nu iti convine, aia e, treci mai departe. Ca sa ai serverul in comunitate noi iti cerem ceva, iar daca tu nu indeplinesti acel "ceva", noi nu ti-l putem accepta. Clar.

Legat de comunitatea rivala, stai linistit ca sunt mai praf decat noi. Poate serverele sunt mai bune, dar comunitatea noastra e mai mare decat cea a lor. Cauta statisticile si vezi.

Iar legat de serverul lui Monster si eu propun o evaluare/scanare a serverului.

EDIT: Legat de serverul tau, sugestii-viitor/host-t26056.html. Uite deasta nu il acceptam.
Image
Image[/center]
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 566
Registered for: 11 years 6 months
11
Cont Premium: og_killer

Re: Reclamatie (o prostie) Post by The_Wish »

Mafios nu accepta alte servere decat cele hostate la noi. De ce? Pentru ca serverul va fi populat, iar apoi detinatorul va parasi comunitatea cu tot cu playeri.

Legat de ceilalti (comunitatea adversa), eu zic sa incheiem subiectul. Ei cu ale lor, noi cu ale noastre,

Singura comunitate OFICIALA din Romania de Minecraft este Minecraft-Romania.COM, nu altele.
skill +2
skill +2
User avatar
Status: Offline
Posts: 101
Registered for: 9 years 11 months
9

Re: Reclamatie (o prostie) Post by MihaiCR7 »

Si cu MonsterKillerMc ? El are serverul gazduit in alta PARTE ! Dar , n-am cu cine vorbi , se vede ca comunitatea re un staff de...hmm !
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 1857
Registered for: 12 years 2 months
12
Status: Jucator de CS:GO si MINECRAFT.
Cont Premium: Haerex
Location: Bucharest
Contact:

Re: Reclamatie (o prostie) Post by R3Cyrax »

1.Nu scrie nicaieri ca o anumita comunitate are un ip specific sau ceva de genu.
2.Mafios a spus clar ca nu acceptam din alta parte servere pe comunitate noastra.
3.Realizezi ca MonsterKillerMc te poate minti, doar ca sa iesi tu sifonat.
4.Subiect inchis
Fost Moderator
Fost Moderator
User avatar
Status: Offline
Posts: 1408
Registered for: 11 years 7 months
11
Status: Back... kinda.
Cont Premium: WoophRadu
Location: Timişoara
Contact:

Re: Reclamatie (o prostie) Post by WoophRadu »

Ca să îl lămuresc pe Mihai, ţin să adaug: cei de la acel site pe care l-ai menţionat şi a fost cenzurat au host la aceeaşi companie la care am avut şi noi, înainte. Acum, unele servere au rămas la acea companie şi au ales să nu treacă la cea nouă, indiferent că este mai ieftin la aceasta nouă. Este alegerea lor şi o respectăm.

Înainte să vorbeşti, încearcă să te informezi ;)

PS: Mafios_X este fondatorul şi deţinătorul a acestei comunităţi. Nu ai cum să-i faci reclamaţie...
Image
Image
[ytsig]WoophTheCreeperRO[/ytsig]
Image

Image[url=steam://friends/add/76561198067346802]Image[/url]
Image Image Image
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Reclamatii Moderatori”