Reclamatie - Twist

Daca un Moderator a dat avertisment aiurea, a incalcat regulile forumului, puteti reclama aici.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 591
Registered for: 11 years 1 month
11
Status: Mulți spun că sunt mincionos, prost, mitocan, nesimțit... și au dreptate.
Location: Bistrița

Re: Reclamatie Twist Post by Sfânta Șchioapă »

Mie mi-a cerut pe skype sa-i scot gradul :

[12:40:24 PM] Flaviusul: ma
[12:40:28 PM] Flaviusul: scoate-mi designeru
[1:08:09 PM] Dorián Onișor: esti sigur?
[1:09:07 PM] Flaviusul: da
[1:09:09 PM] Flaviusul: 100%

Print screen:
Spoiler | Afiseaza
[img]http://i.imgur.com/SJcUhLh.png[/img]
Image
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1087
Registered for: 11 years 6 months
11
Cont Premium: xConstructboy99
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Reclamatie Twist Post by xConstructB »

Reevo,nu vreau sa ma cert cu tine din cauza lui ala.Eu cred ca Flavius este un copil care se crede prea important si crede ca nu are nimeni tupeu sa il sanctioneze.Daca noi il lasam acum in pace el va crede ca noi il credem cel mai important Desenator si nu avem tupeul sa il sanctionam.Eu zic ca un Warn e obligatoriu atunci cand jignesti pe cineva mai ales pe cineva din staff care are grija de comunitatea asta.Atat am avut de zis.
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 495
Registered for: 12 years 5 months
12
Status: Retras.
Fost Administrator.
*Iubesc trădarea dar urăsc pe trădător.

Re: Reclamatie Twist Post by rTzIasi »

Image
I will bury my dick so far inside your ass, whoever could pull it out would be crowned king Arthur.
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Image
"Iubesc trădarea dar urăsc pe trădător." - Iulius Cesar.


Nume in joc dfernand / rtziasi. :)
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 146
Registered for: 10 years 9 months
10
Status: Lucrand in Photoshop .
Location: Cluj-Napoca
Contact:

Re: Reclamatie Twist Post by Flavius [;x] »

Reevo wrote:
Flavius, daca va impacati, poti sa-ti recapeti gradul de Desenator, deoarece stiu ca te pricepi.

Macar cineva ma apreciaza
constructboy99 wrote:Reevo,nu vreau sa ma cert cu tine din cauza lui ala.Eu cred ca Flavius este un copil care se crede prea important si crede ca nu are nimeni tupeu sa il sanctioneze.Daca noi il lasam acum in pace el va crede ca noi il credem cel mai important Desenator si nu avem tupeul sa il sanctionam.Eu zic ca un Warn e obligatoriu atunci cand jignesti pe cineva mai ales pe cineva din staff care are grija de comunitatea asta.Atat am avut de zis.

Vad ca nu sunt bine primit aici, dar te rog sa nu te bagi, esti un praf de om, va rog sa nu aveti treaba cu el, odata e cu cineva odata cu altcineva, are lucrari praf, si zice ca ma cred cel mai bun designer? am zis eu vroedata asta? pot spune ca sunt in top5 cred eu din ce-am vazut pe comunitate, si te rog lasa-te de photshop daca nu ai habar
rTzIasi wrote:Image

Omule esti cel mai tare care l-am vazut :)), te rog nu te lasa de pe comunitate poti ajunge mare ( p.s. construct mai bine muta-te pe patarattv, macar acolo se cauta designeri ca si tine, iar pentru informarea ta, patarat este cel mai tare loc din cluj. L-) )
A da scuze Twist, vb serios, imi pare rau asta e nu mai pot da acuma, daca mi-a zis reevo sa o fac am facut-o, pentru ca el macar a facut ceva pentru comunitate, nu ca altii ( nu dau nume, doiahstwistkhSkhd, ojasdaojwoophradusodjauoshjd ).
Last edited by WoophRadu on 29 Jun 2013, 21:02, edited 1 time in total.
Reason: Ai grija... Dupa ce ca Reevo ti-a oferit o a 2a sansa, acum trebuie tu sa te dai mare smecher. Daca nu as fi facut nimic pentru comunitate nu as fi moderator.
Lucrurile marete sunt facute de oameni simpli, eu sunt un om simplu!
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 3721
Registered for: 12 years 9 months
12
Status: I am sorry, but I cannot be friends with a goddess, because I have signed a contract with a devil.
Cont Premium: RazvanTheKing

Re: Reclamatie Twist Post by LeonardoDaVinci »

T/C.
Reevo, trebuia sa dai TC de la inceput.
Toti moderatorii ati sarit sa injurati si sa va dati superiori.
Constructboy, modereaza-ti limbajul, cu totii suntem egali. Nimeni nu e mai superior ca altul. Talentele ne diferentiaza.
Flavius, daca vrei sa te lasi, iti urez bafta in comunitate. Dar ai talent si te pricepi, noi te primim cu mare drag inapoi.

Incercati sa nu mai sariti cu gura. Ati primit raspunsul de la Reevo de la bun inceput.
Even now, I still remember the white of the snow of that day
I will never forget the warmth of the lips I first kissed
I still love you.

Image

Nu raspund la PM-uri. Nu ajut pe privat. Nu sunt sociabil. Nu ma mai puneti la respect, nu-l merit.
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 3089
Registered for: 11 years 11 months
11
Location: Corelone, Italy

Re: Reclamatie Twist Post by Twist. »

Să încep frumos. În primul rând, chiar dacă vezi tu că am 12093719461946621758485431728413 posturi, nu am warn pentru off-topic.
Ți se pare că am dat vrun warn fară motiv? Cred că până acum am dat peste 100 de warnuri și niciunul, dar NICIUNUL, nu a fost scos. Ți-am spus că la următoarea abatere primești suspend pentru că nu fusese vorba doar despre acel post-hunting, dar și de alte încălcări ale regulamentului. Bun, aici recunosc ca am greșit pentru că am trecut cu vederea acele încălcări ale regulamentului. Și poate trebuia să te sancționez direct, să nu se mai ajungă la asta. Deci pentru această faptă chiar îmi pare rău, sunt vinovat deci prin urmare îmi cer scuze.

Nu înțeleg care e problema ta în legătură cu obsesia mea pentru Selena Gomez, am făcut si eu 3 sau 4 cereri (și nu s-a răspuns la toate) și gata, săriți. Sincer nu am nicio treabă cu concursul organizat de Metal.H în care a pus un stock cu Selena Gomez.

Vă rog să îmi scuzați eventualele greșeli gramaticale dar în acest moment scriu de pe un telefon, deoarece nu am acces la un computer.
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 2309
Registered for: 12 years
12
Status: - Maybe I'm bad, but I'm right!
Cont Premium: ReevoXFR
Contact:
Reevo - XFR’s avatar
Loading…

Re: Reclamatie Twist Post by Reevo »

A fost greu? Sa inteleg ca v-ati impacat. (aproximativ)

Flavius, daca vrei sa reintrii in staff-ul Desenatorilor, ca-mi un PM.

Daca mai aveti ceva de spus, astept. Daca nu, sa-i spune-ti la Leo sa dee Topic Closed, ca-i place.
Pentru a mă contacta, trimite-mi PM.

Image


Image
Image

www.Minecraft-Romania.com
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 3089
Registered for: 11 years 11 months
11
Location: Corelone, Italy

Re: Reclamatie Twist Post by Twist. »

Reevo, îmi pare rău să îți zic dar eu nici nu am fost certat cu Flavius. L-am tratat ca pe un user oarecare. Nu am făcut diferențe sau altceva. Sper ca și el să înțeleagă asta.
Eu nu o să mai adaug nimic. Am spus tot ce aveam de spus.
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 146
Registered for: 10 years 9 months
10
Status: Lucrand in Photoshop .
Location: Cluj-Napoca
Contact:

Re: Reclamatie Twist Post by Flavius [;x] »

WoophRadu nu am vrut sa te jignesc nu am nimic cu tine si stiu ca ai facut ceva pentru comunitate doar nu aveam pe cine sa adaug acolo, infine sa zicem ca trecem peste toate imi cer scuze de la Twist, dar data viitoare fi si tu mai atent, si de cand tu mi-ai dat acel warn m-am potolit de la post-hunt, si as vrea sa-mi spui cand am mai incalcat reguliile, daca vrei puteti sa-mi dat deisgneru inapoi...
Last edited by WoophRadu on 30 Jun 2013, 00:13, edited 1 time in total.
Reason: Scuze acceptate...
Lucrurile marete sunt facute de oameni simpli, eu sunt un om simplu!
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 2309
Registered for: 12 years
12
Status: - Maybe I'm bad, but I'm right!
Cont Premium: ReevoXFR
Contact:
Reevo - XFR’s avatar
Loading…

Re: Reclamatie Twist Post by Reevo »

Flavius [;x] wrote:WoophRadu nu am vrut sa te jignesc nu am nimic cu tine si stiu ca ai facut ceva pentru comunitate doar nu aveam pe cine sa adaug acolo, infine sa zicem ca trecem peste toate imi cer scuze de la Twist, dar data viitoare fi si tu mai atent, si de cand tu mi-ai dat acel warn m-am potolit de la post-hunt, si as vrea sa-mi spui cand am mai incalcat reguliile, daca vrei puteti sa-mi dat deisgneru inapoi...
Na...s-au rezolvat toate, trebuia neaparat sa vin si eu pe aici...de ce nu puteti sa va rezolvati problemele singuri, dar sa nu se ajunga la injuraturi si alte chestii de genul?

Flavius, iti dau din nou gradul de Desenator.

Topic Closed.
Pentru a mă contacta, trimite-mi PM.

Image


Image
Image

www.Minecraft-Romania.com
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Reclamatii Moderatori”