Snapshot - 13w37a

Aici sunt afisate toate update-urile jocului si informatii despre acestea.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 36
Registered for: 12 years 2 months
12

Re: Snapshot - 13w37a Post by kosmyn94 »

dragonscreative wrote:
e si normal sa nu mai ai acelasi sentiment deoarece acum sti tot jocul si asa se intampla.De toate jocurile te plictisesti la un moment dat cand afli tot ce poti face.
In jocul asta nu conteaza cate cunostinte ai despre el ci cum stii sa le folosesti.
De asemenea fiecare modificare in redstone/commandblock/gamerule/etc, poate unora nu le plac si nu le folosesc deloc dar sunt oameni care fac niste mape geniale pe baza modificarilor astea si de care tot ei se bucura...
Asta incercam sa explic si eu dar m-am luat sa comentez prea multe si dasta nu s-a inteles.
Constructboy99 wrote:Prefer sa nu comentez acum, ma aptin. Hai sa discutam subiectul. Credeti ca va aparea curand in Minecraft un fel de Live Chat cu creatorii? (Jeb, Notch)
Construct eu nu am vrut sa ma cert cu tine,sau nu am fost total de alta parere fata de tine.Eu am incercat sa iti explic doar ca chiar daca tie sau mie nu ne place un element din joc sau poate noi il consideram inutil,poate altii au alta parere si le place ceea ce pe noi ne deranjeaza.
skill +3
skill +3
User avatar
Status: Offline
Posts: 182
Registered for: 10 years 8 months
10
Location: Nu mai imi citi locatia !! :))
Contact:

Re: Snapshot - 13w37a Post by AlExZzZ »

Cer T/C.
Deja aici se face prea mult OFF-TOPIC!
Last edited by WoophRadu on 05 Oct 2013, 22:47, edited 1 time in total.
Reason: Doar autorul topicului are dreptul sa ceara T/C. In acest caz, eu sunt autorul, si dau T/C atunci cand trebuie. Next warn pentru posturi aiurea.
Nick anterior: zekykral,and AlexAndru ! ;)


Image





Image





Image
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Update”