Cerere scoatere warn "knight"

Daca ai avertizment mai vechi de 30 de zile (1 luna) te rugam sa faci o cerere aici.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 23
Registered for: 12 years 8 months
12
Status: dfgdfghdfh
Location: CT
Contact:

Cerere scoatere warn "knight" Post by knight »

Giuseppe de ce ai inchis topicul? Nu mi se pare corect sa primesc 2 warnuri, al 2lea dat la 20 min dupa primu, amandoua pentru acelasi motiv. + ca le-am primit cand eram offline, deci numai postasem nimic de dinainte de primu warn.

Primul warn da l-am meritat, ok, dar al 2lea?
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 1179
Registered for: 12 years 5 months
12
Status: Omul cu serverele.
Location: sub papuc.
Contact:

Re: 2 WARN (part. 2) Post by Giuseppe »

knight wrote:Giuseppe de ce ai inchis topicul? Nu mi se pare corect sa primesc 2 warnuri, al 2lea dat la 20 min dupa primu, amandoua pentru acelasi motiv. + ca le-am primit cand eram offline, deci numai postasem nimic de dinainte de primu warn.
Ţi s-a mai dat un warn pentru că ai primit doar unul. Merita-i 2 pe deplin. Nu mai deschide alte topicuri pe degeaba pentru că te vei alege cu ban.
Respect mie, omul oamenilor şi comunităţii minecraft-romania.com.
Vrei să ai propriul tău server de Minecraft ? Vrei sa fie online 24/24 şi nu ai unde să-l ţii ? Vrei să fie gata configurat ? Citeşte aici!
Îţi punem la dispoziţie 3 servere de Minecraft unde te poţi distra fără limite. Citeşte aici!
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Cerere scoatere warn de pe forum”