Ajuta-ne si tu si fa-ne reclama

Aici stafful Minecraft Romania vor afisa diverse anunturi.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 646
Registered for: 12 years 6 months
12
Status: Ocupat pentru un timp.

Re: Ajuta-ne si tu si fa-ne reclama Post by Ionut29. »

Eu am pus pe 4 formu-uri la singature + cam facut topic la sectiunea "Reclame", am dat si mass-uri, am pus la status, si o sa continuii :)
skill +1
skill +1
Status: Offline
Posts: 67
Registered for: 12 years 1 month
12
Location: Corabia
Contact:

Re: Ajuta-ne si tu si fa-ne reclama Post by Andreiii »

Am vorbit pe la şcoala cu colegii , acum joaca si ei . Am postat pe 3 forumuri si cam atât , dar am sa continui
skill +1
skill +1
Status: Offline
Posts: 55
Registered for: 12 years
12
Status: ready to play !!
Contact:

Re: Ajuta-ne si tu si fa-ne reclama Post by alexandruxx3 »

am pus ei eu pe b-zone si pe un forum de cs si mai caut alte forumuri cred ca o sa bag si pe la alte forumuri ca alal de sv sa le fac in ciuda ca ma oftica numai COCALARI
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 6
Registered for: 12 years 2 months
12

Re: Ajuta-ne si tu si fa-ne reclama Post by Raresicaa »

Am facut si eu pe 2 servere .
skill +4
skill +4
Status: Offline
Posts: 325
Registered for: 12 years 1 month
12
Location: Giurgiu,Romania
Contact:

Re: Ajuta-ne si tu si fa-ne reclama Post by andrei8d »

done la toate forumurile site-urile gasiti signatura asta laprofilul meu
Image
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 6
Registered for: 11 years 11 months
11

Re: Ajuta-ne si tu si fa-ne reclama Post by 5677lucian »

am postat pe 10 forumuri daca primesti link cand o sa fac cererea de helper da pro pls.
Last edited by Shmook on 30 Apr 2012, 00:44, edited 1 time in total.
Reason: La gramatica pe care o folosesti nu prea iti va da lumea pro, si nu se cer voturi nicaieri tocmai ti-ai ratat sansa.
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 7
Registered for: 11 years 8 months
11

Re: Ajuta-ne si tu si fa-ne reclama Post by ducemon »

MA ascultati umpic.Aveti prea multe servere si nimeni nu mai intra pt ca ati banat aproape toti adminii care au plecat dupa servere cand le-ati pierdut ca de exemplu eu stiu un server care zilnic are cel putin 30 de playery pe zi. Asa ca voi pierdeti pt ca ati pierdut juma'de staff prin ban iar un alt sfert au scoala asa ca ramaneti doar cativa care au timp sa se joace pe serverele voastre.Si inca ceva nu pricep de ce lumea vine in factiuni pt oras si cat de frumos e deoarece bucuria in minecraft e sa faci nu sa taci.
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 3089
Registered for: 11 years 11 months
11
Location: Corelone, Italy

Re: Ajuta-ne si tu si fa-ne reclama Post by Twist. »

ducemon wrote:MA ascultati umpic.Aveti prea multe servere si nimeni nu mai intra pt ca ati banat aproape toti adminii care au plecat dupa servere cand le-ati pierdut ca de exemplu eu stiu un server care zilnic are cel putin 30 de playery pe zi. Asa ca voi pierdeti pt ca ati pierdut juma'de staff prin ban iar un alt sfert au scoala asa ca ramaneti doar cativa care au timp sa se joace pe serverele voastre.Si inca ceva nu pricep de ce lumea vine in factiuni pt oras si cat de frumos e deoarece bucuria in minecraft e sa faci nu sa taci.
ducemon , esti pasibil de warn , off topic + topicul e foarte vechi deci.. , nu aici e locul pentru astfel de comentarii , TC ca sa nu mai faca nimeni off-topic, daca va dori Mafios il va redeschide..
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Anunturi administrative”